Řisuty – Mostečtí Lvi 5:4 (po pr.) | Sokolov – Klatovy 8:1 (kon.) | Kobra – Děčín 12:3 (kon.)
Jablonec n/N – Trutnov 3:2 (po pr.) | Nymburk – Dvůr Králové n. L. 4:8 (kon.) | Kolín – Letňany 3:0 (kon.)
HC Baník Sokolov
8:1 (1:1, 3:0, 4:0)
HC Klatovy
Středa 13.02.2019, 18:00 • Sokolov • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 39. kolo

Sokolov i přes velký počet absencí ve svém kádru zejména díky výkonu v závěřečných 40 minutách vítězí 8:1 po nerozhodné první třetině. Hezký večer ze Sokolova. (20:11:56)

59:42
    Nepřesná střela od modré v domácím podání ukončí toto utkání.

59:12
    Za potlesku tribun se dohrává toto utkání.

58:41
    Stříbrný si dobře sjel téměř až k brance, ale těsně minul.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:36
    Uhlík svou střelou i následnou dorážkou dokázal zaměstnat obranu i brankáře Sokolova.

56:48
    Beran opět kryje střelu a připisuje si další zásah.

55:57
    Klatovy již raději pouze vyhazují puky do bezpečí, hlavně už neinkasovat.

55:15
    Baník právě vstřelil branku!
    MICHAEL ČEJKA zvyšuje již na hrozivých 8:1! Asistence: Michal Hotěk.

55:10
    Beran vystavil stopku další domácí střele do sítě.

55:01

54:42
    Rubnerova střela z levé strany končí na zadním mantinelu.

53:57
    Po dlouhé době si šáhl na kotouč i David Fečo.

53:14
    Michálek hledal volný puk před brankou, ale dorážet již nestihl.

53:01
    Vyloučení v týmu HC Klatovy (Jiří Uhlík – 2 min., sekání).

52:25
    Stříbrného pas před brankou nikoho ve žlutém dresu nenašel.

51:44
    Bezradný výkon Klatov i nadále pokračuje.

50:51
    Jakub Vrána vyhrál buly, puk doputoval k VOJTĚCHU ŠIKOVI a ten propálil vše co mu stálo v cestě – 7:1! Asistence: Jakub Vrána.

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 15. Bečvář (Čejka, Michálek), 21. Vodička (Stříbrný, T.Rohan), 23. Čurda (D.Hruška), 27. Kuběna (Čurda, Rulík), 48. Čurda (Hotěk), 50. Čejka (Bečvář), 51. Šik (Vrána), 56. Čejka (Hotěk) – 1. Rubner (J.Roubal, Švarc)

HC Baník Sokolov: D. Fečo (P. Hruška) – Vodička, Pajk, Tomeček, Kadeřávek, Rulík, Michálek, Šik (A) – Kuběna, Čejka, Čurda, Stříbrný, Trapl, Hotěk, D. Hruška, Bečvář, Vrána, Zadražil, Rohan (C), M. Fečo. Trenér: Karel Mlejnek.
    HC Klatovy: Beran (Čech) – Šiller, Staněk, Slavík (C), Váchal, Štěpánek, Sysel – Reitspies, Rubner, Červenka, Hanzlík, Markov, Matiášek, Leština, J. Roubal, Uhlík, Švarc, D. Roubal (C), Vavřička. Trenéři: Michal Straka, Ivan Vlček.

Rozhodčí: Nepomucký – Fiala, Tichý