Hartberg – St. Pölten 1:1 (kon.) | Mattersburg – Sturm Graz 1:1 (kon.) | Rapid – Salzburg 2:0 (kon.)
SK Rapid Vídeň
2:0 (0:0)
FC Red Bull Salzburg
Neděle 24.02.2019, 17:00 • Allianz Stadion, Vídeň (kapacita: 28 000 míst) • Rakouská Bundesliga • 19. kolo

Děkuji za sledování, hezký zbytek večera a u fotbalových přenosů na počtenou! (18:54:13)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 3:3. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 18:12.

Více se už nestane. Rapid dnes prolomil neporazitelnost Salzburgu, když "vydělal" na nedisciplinovanosti Andrého Ramalha, jenž se nechal vyloučit v 54. minutě za nevkusná gesta. První branku vstřel Veton Berisha, v 81. minutě přidal další trefu Stefan Schwab. Svěřenci Marca Roseho dnes nepředvedli dobrý výkon, za to domácí kouč Dietmar Kuhbauer může slavit dlouho do noci. Prakticky celý Allianz Stadion tleská ve stoje, domácí mají zasloužené tři body.

90+3

90+3
    Běží nám poslední minuta tohoto zápasu, s překvapivým výsledkem a zřejmě první porážkou Salzburgu v sezoně.

90+2
    Salzburg se ještě odvažuje k útočení, byť na vyrovnání mohou myslet už jen v těch nejdivočejších snech.

90+1
    Tři minuty k dobru nastaví Schörgenhofer. Rapid zahrává rohový kop, který končí jen u připraveného Stankovice.

90
    Na druhé straně si rovněž zachytal Strebinger, který podobně jako Petr Čech, nosí helmu.

89
    Berisha vyzkoušel pozornost Stankovice, tvrdý pokus hostující gólman chytil bez obtíží.

88
    Ivan mohl navýšit ještě vedení domácích, ale příliš si předkopl míč. Alespoň získal pro svůj tým rohový kop.

87
    Volný kop z levé strany našel jen rukavice Stankovice, který pomocí nich míč vyboxoval daleko od brankoviště.

86
    Ne, nezvládnou. Navíc fauloval Lainer, Rapid směřuje k vítězství v dnešním zápase.

85
    Rohový kop pro hosty, zvládnou snížit?

85
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Andrija Pavlović, přichází Aliou Badji.

84
    Žlutou kartu dostává Stefan Schwab (SK Rapid Vídeň).

83
    Překvapivě dnes neuvidíme Mounase Daboura, místo něj poslal Marco Rose na plac Smaila Prevljaka.

82
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Patson Daka, přichází Smail Prevljak.
    81. Stefan SCHWAB - 2:0

81
    Rapid právě vstřelil branku!
    Ale ani tento papír nebyl hostům platný, protože domácí odskakují na rozdíl dvou branek! Domácí kapitán STEFAN SCHWAB chytře poslal míč k levé tyči, Stankovic byl bezmocný. 2:0!