NY Islanders – Toronto 6:1 (kon.) | Columbus – Philadelphia 4:3 (po pr.) | Boston – Tampa 4:1 (kon.)
Ottawa – Edmonton 2:4 (kon.) | Arizona – Vancouver 5:2 (kon.) | Vegas – Florida 6:5 (1:0 po s.n.)
    Shea THEODORE - 6:5

V samostatných nájezdech zvítězil tým Vegas Golden Knights.
    Autorem vítězné branky je SHEA THEODORE.
    62:17 Pacioretty málem rozhodl, jenže v prodloužení trefil tyč!

62:17
    Max Pacioretty napřáhl na vrcholu mezikruží k nádherné střele zápěstím, která skončila na horní tyči! Vegas bylo nyní hodně blízko výhry.

57:55
    Dnešní utkání sleduje 18281 diváků.

56:53
    Golden Knights mohli rozhodnout, jenže jejich střela z pravého křídla zamířila do brankové konstrukce! Málem zde byl další obrat ve skóre.
    55:42 Reilly SMITH - 5:5

55:42
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    Útočník REILLY SMITH na levém křídle během poskytnuté výhody zavezl puk do útočného pásma a na bodu levého kruhu napřáhl ke střele zápěstím, kterou vymetl vzdálenější pravý horní roh brány – 5:5! Asistence: Shea Theodore.

52:24
    Mark Pysyk dostal dvě minuty za podražení a Vegas si zahraje v závěru zápasu svou první přesilovou hru.

43:38
    William Karlsson vyhodil puk bez teče přes ochranné sklo a byl vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.
    43:18 Jonathan HUBERDEAU - 4:5

43:18
    Florida právě vstřelila branku!
    JONATHAN HUBERDEAU vypálil bez přípravy v levém kruhu pro vhazování a Malcolm Subban výtečně zasáhl levým betonem, útočník Floridy se ale vzápětí dostal ještě ke dvěma dorážkám, z nichž první skončila pro změnu na pravém betonu brankáře Vegas a druhá již v síti – 5:4.
    39:06 Aleksander BARKOV - 4:4

39:06
    Jamie McGinn chtěl skórovat po objetí brány, jenže u levé tyče mu sjel kotouč z hole. Toho ovšem využil ALEKSANDER BARKOV, který nadvakrát procedil puk mezi betony Malcolma Subbana do sítě a vyrovnal skóre na 4:4! Asistence: Jamie McGinn a Vincent Trocheck.
    36:09 Colin MILLER - 4:3

36:09
    COLIN MILLER vypálil v blízkosti modré čáry po přihrávce Natea Schmidta z pravého kruhu ihned po vhazování a jeho rána bez přípravy vymetla levý horní roh brány! Vegas skórovalo třikrát v řadě a otáčí skóre zpět na svou stranu! Vegas vede. Asistence: Nate Schmidt a Paul Stastny.

34:53
    Max Pacioretty byl vyloučen na dvě minuty za krosček, zatímco Aaron Ekblad za hrubost. Hra 4 na 4.

34:53
    Obránce Shea Theodore střelou od modré čáry orazítkoval levou tyč a u pravé mohl skórovat z dorážky Paul Stastny, jenže trefil pouze ležícího Roberta Luonga! Následuje reklamní přestávka.
    34:22 Jon MERRILL - 3:3

34:22
    JON MERRILL napřáhl na vrcholu levého kruhu ke krásné střele zápěstím, která mezi pravým betonem a lapačkou Roberta Luonga zamířila k přední tyči! Je vyrovnáno na 3:3! Asistence: Shea Theodore a Jonathan Marchessault.
    27:40 Reilly SMITH - 2:3

27:40
    REILLY SMITH předvedl u pravé tyče nevídanou věc, když si puk stáhl mezi nohy a hokejkou mezi nimi překonal Roberta Luonga mezi betony! Gól ve stylu Tomáše Hertla proti NYR. Asistence. Jonathan Marchessault a Jon Merrill.

20:00
    Jon Merrill na pravém křídle vystřelil od modré čáry a puk skončil na vzdálenější levé tyči, od které se odrazil do sítě, jenže o sekundu pozdě!
    18:59 Vincent TROCHECK - 1:3

18:59
    VINCENT TROCHECK před pravým kruhem pro vhazování vypálil bez přípravy a jeho rána s příklepem vymetla přední pravý horní roh brány! Asistence: Aaron Ekblad a Jonathan Huberdeau.
    18:31 Mike HOFFMAN - 1:2

18:31
    MIKE HOFFMAN vypálil na bodu pravého kruhu bez přípravy a jeho prudká rána s příklepem zamířila pod lapačkou Malcolma Subbana k přední tyči! Keith Yandle a Jonathan Huberdeau.

18:23
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Jon Merrill – 2 min., vysoká hůl).

17:58
    Jon Merrill se ocitl na bodu levého kruhu ve velmi slibné střelecké pozici a střelou zápěstím mířil do vzdálenějšího pravého horního rohu, jenže Roberto Luongo puk vytěsnil mimo!
    14:34 Mike HOFFMAN - 1:1

14:34
    MIKE HOFFMAN napřáhl na vrcholu pravého kruhu ke krásné střele zápěstím, která nad lapačkou Malcolma Subbana vymetla bližší pravý horní roh brány! Přesilová hra byla využita. Asistence: Keith Yandle a Jonathan Huberdeau.

13:52
    Pierre-Édouard Bellemare byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Panthers si zahrají první přesilovou hru.
    03:09 Paul STASTNY - 1:0

03:09
    PAUL STASTNY dokázal u pravé tyče vydolovat puk mezi třemi hráči Panthers, jednomu z nichž kotouč prohodil mezi bruslemi, a rychlou střelou zápěstím z blízkosti překonal Roberta Luonga mezi betony! Golden Knights udeřili první – 1:0.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 4. Stastny, 28. R. Smith (Marchessault, Merrill), 35. Merrill (Theodore, Marchessault), 37. C. Miller (Schmidt, Stastny), 56. R. Smith (Theodore), rozh. náj. Theodore – 15. Hoffman (Yandle, Huberdeau), 19. Hoffman (Yandle, Huberdeau), 19. Trocheck (Ekblad, Huberdeau), 40. Barkov (J. McGinn, Trocheck), 44. Huberdeau