Čeljabinsk – Jekatěrinburg 3:4 (kon.) | N.Novgorod – Barys 5:4 (po pr.) | Spartak Moskva – Petrohrad 2:3 (po pr.)
Viťaz – CSKA Moskva 1:3 (kon.)
Spartak Moskva
2:3 (0:0, 0:1, 2:1 - 0:1) Stav série: 2:2
SKA Petrohrad
Pondělí 04.03.2019, 17:30 • Lužniki Arena • Play-off KHL • Osmifinále

Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (20:24:35)

Československá stopa

Robin Hanzl – 1 střela, 0 bodů, čas na ledě: 24:30

Julius Hudáček – 31 zákroků, úspěšnost 91,18%

Je dobojováno! V napínavém utkání si o něco lépe vedl Petrohrad, který byl daleko aktivnějším celkem, a tak s čistým svědomím tvrdím, že si dnes výhru zasloužil.
    Nutno uznat, že Spartak hrál obětavě a třešničkou bylo, když pár minut před koncem základní hrací doby dvěma rychlými zásahy srovnal.
    Po úvodních dvou prohrách tedy Petrohrad srovnává sérii, která se začíná ubírat směrem, jenž se před začátkem očekával.

Po dlouhém zkoumání u videa došli rozhodčí k závěru, že by měla být branka uznána!
    64:17 David RUNDBLAD - 2:3

64:17
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Hudáček se zlobí, avšak těžko říct, zda mu to bude k něčemu platné! Slovenský brankář měl zakrytý výhled, a tak nestihl včas zareagovat na projektil, který od modré čáry vyslal DAVID RUNDBLAD. Asistence: Nail Jakupov

63:22
    Hudáček raději podrží kotouč poté, co ho prověřil od modré čáry Patrik Hersley.

62:39
    Prodloužení se nehraje v nějakém závratném tempu. A také se často přerušuje, což se potvrdilo nyní, když přihrávka Hanzla skončila na zakázaném uvolnění.

62:02
    Zakázané uvolnění, Hellberg bude muset zůstat připraven.

61:43
    Střela domácího hráče z otočky pořádně vylekala švédského brankáře, který ji vyrazil opravdu na poslední chvíli.

61:22
    Leščenko si pohodil kotouč příliš před sebe, kvůli čemuž nemohla pokračovat akce, která zpočátku vypadala docela nebezpečně.

60:39

60:14
    Petrohrad kombinuje a vyčkává na chvíli, kdy bude hrát v plném počtu.

60:01

V neskutečném závěru třetí třetiny se podařilo Spartaku srovnat, vstřelil dva góly během několika málo vteřin, čímž pořádně nabudil všechny fanoušky domácího týmu. Ten bude v prodloužení v jednoznačně lepší psychické pohodě, teď však zálež jen na moskevském celku, zda toho dokáže využít.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Michal Hladký

Branky a nahrávky: 56. Kulik (Zubov, Karsums), 56. Lisin (Zubov) – 26. Jakupov (Koskiranta, Karpov), 50. Tokranov (S. Plotnikov, N. Gusev), 65. Rundblad (Jakupov)

Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Kalinin (C), Gončarov (A), Kulik, D. Višněvskij, A. Osipov, Dyblenko, Grigorjev, Trišin – Lisin, Zubov (A), Karsums – Leščenko, R. Hanzl, Fjodorov – Chochlačov, Zlobin, Talalujev – Šaškov, Černych, Kotljarevskij.
    SKA Petrohrad: Hellberg (Melničuk) – Hersley (A), Gavrikov (A), A. Bělov (C), Chafizullin, Rundblad, Tokranov, Zub – S. Plotnikov, Dacjuk, N. Gusev – Barabanov, Prochorkin, Kuzmenko – Jakupov, Koskiranta, Karpov – Kablukov, M. Malcev, V. Tichonov – Ivan Morozov.

Rozhodčí: Akuzovsky, Gamelej – Kučava, Novikov