Vegas – Vancouver 3:0 (kon.) | Anaheim – Colorado 2:1 (kon.) | Florida – Ottawa 2:3 (kon.)
Columbus – Winnipeg 2:5 (kon.) | Minnesota – Nashville 2:3 (1:2 po s.n.) | San Jose – Chicago 5:2 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
5:4 (2:2, 0:0, 2:2 - 1:0) Stav série: 1:1
BK Havlíčkův Brod
Pondělí 04.03.2019, 18:00Play-off 2. ligy, skupina Východ • Čtvrtfinále

62:50
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Kopřivnice bleskově využívá přesilovku a je to ADAM KOFROŇ, který si připisuje hattrick! Série je tak vyrovnaná 1:1 na zápasy. Asistence: David Stříž.

58:06
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Havlíčkův Brod využívá další přesilovku a je vyrovnáno na 4:4! I druhé utkání série tak směřuje do prodloužení. KRYŠTOF KULHÁNEK vypálil od modré čáry a jeho rána nikým netečovaná skončila až v síti. Hromada toho moc vidět nemohl. Bez asistence.

51:51
    Ještě to bude pořádné drama. Havlíčkův Brod nakonec využívá přesilovku a snižuje na 3:4. Už to vypadalo, že to domácí ustojí, ale nakonec dorazil puk za Hromadova záda z blízka TOMÁŠ SEMRÁD. Asistence: Jan Milfait, Miroslav Třetina.

48:06
    V Kopřivnici se, zdá se, schyluje k překvapení! Domácí už vedou 4:2, když se po přihrávce Jakuba Macha přesnou střelou z první z levého kruhu prosadil DOMINIK SUCHÝ. Asistence: Jakub Mach, Dominik Ficek.

44:46
    Kopřivnický stadion bouří, protože domácí se dostávají podruhé v zápase do vedení, tentokrát 3:2! Třetí bod v utkání si připisuje Kofroň, který vybídl ke skórování PATRIKA GOLU. Asistence: Adam Kofroň.

19:56
    Těsně před první pauzou je vyrovnáno! Ve vlastním oslabení využil chyby v rozehrávce soupeře ADAM KOFROŇ, ujel úplně všem a pak blafákem překonal Nováka. Bez asistence.

16:29
    hosté předvedli svižný přechod do útočného pásma a dokonávají ještě v první třetině svou otočku. Přesnou střelou z levé strany překonal Hromadu TOMÁŠ SEMRÁD. Asistence: Jakub Matušík, Jan Milfait.

04:18
    Kopřivnice si své vedení příliš dlouho neužila, je opět vyrovnáno, 1:1. Kopic předvedl skvělou přihrávkou, kterou našel před brankou DAVIDA KOZLÍKA, a ten nekompromisně zavěsil. Asistence: Jiří Kopic.

01:21
    Domácí mají perfektní start do utkání a rychle se ujímají vedení! Červenka našel přihrávkou najíždějícího ADAMA KOFRONĚ, a ten nedal brankáři Novákovi šanci. Asistence: Adam Červenka.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 2. Kofroň (Červenka), 20. Kofroň, 45. Gola (Kofroň), 49. Suchý (J. Mach, Ficek), 63. Kofroň (Stříž) – 5. Kozlík (Kopic), 17. Semrád (Matušík, Milfait), 52. Semrád (Milfait, Třetina), 59. Kulhánek

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Femdrich) – Stříž (A), Imrich, Ficek, Krutil, Puškár, Fojtík – Pěnčík, Hrubý, Korec, J. Mach (C), M. Mach, Červenka, Suchý, Tomášek, Kofroň, Gola, Sluštík (A)
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Kulhánek, Kopic, Šmíd, Nepokoj, Semrád, Vacík, Vala – Ludvík, Holenda, Michálek, Voříšek (A), Přidal, Beneš, Třetina (C), Milfait (A), Kozlík, Cachnín, Tecl, Matušík