Winnipeg – Montreal 1:3 (kon.) | Tampa – Washington 3:6 (kon.) | New Jersey – St. Louis 2:3 (po pr.)
NY Islanders – Buffalo 5:1 (kon.) | Ottawa – Toronto 4:2 (kon.) | Nashville – Columbus 2:5 (kon.)
San Jose – Vegas 4:3 (po pr.) | Vancouver – Dallas 3:2 (1:0 po s.n.) | Edmonton – Anaheim 1:5 (kon.)
Los Angeles – Chicago 3:2 (po pr.) | Philadelphia – NY Rangers 0:3 (kon.) | Arizona – Minnesota 4:0 (kon.)
Pittsburgh – Carolina 3:1 (kon.)
HC Oceláři Třinec
6:1 (0:0, 4:0, 2:1) Stav série: 2:0
Piráti Chomutov
Neděle 31.03.2019, 18:00 • mini WERK ARENA • Play-off DHL extraligy juniorů • Semifinále

54:52
    Domácí mají přesilovku 5 na 4.

52:11
    Šuráň hákoval ujíždějícího třineckého hráče a domácí tak měli možnost trestného střílení! Toho se ujal Jonáš Peterek, který vyzkoušel bekhendový blafák ale svým pokusem netrefil bránu.

48:15
    Plandor si počínal v útočné třetině obzvlášť nebezpečně. Za bránou Běhuly těžce dohrál soupeře a inkasoval 10min za vražení na hrazení. Hosté mají přesilovou hru.

44:14
    Krzak podrazil v souboji v rohu vlastního obraného pásma protihráče a odsedí si tak dvě minuty. Přesilovka pro hosty.

39:42
    A domácí budou opět končit třetinu v početní výhodě.

36:33
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Pastor – 2 min., držení).
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Seemann – 2 min., držení).

25:49
    Michálek projel podél pravého mantinelu až do útočné třetiny, odkud zakončoval střelou, kterou vklidu Pavlát pokryl. Jenomže do situace dojel Matouš Čmiel a počínal si velmi aktivně, proto od sudích inkasoval dvě minuty za sekání.

19:11
    Po krosčeku Vrhela za branou Malíka mají domácí první možnost početní výhody.

René Sasyn

Branky a nahrávky: 22. Geidl (Matěj, Macháček), 27. Raška (Homola), 33. Čmiel (Krč), 36. Plandor (Raška, Michálek), 47. Adámek (Macháček), 53. Matěj (Geidl) – 45. Zeman (Chlán)

HC Oceláři Třinec: Malík (Švehlák) – Krzak, Chovaniak, Šulák, Adámek (C), Michálek (A), Homola – Havránek, Krč, Tománek, Pastor, Geidl, Peterek, Raška, Hladoník, Čmiel, Plandor, Matěj, Macháček (A)
    Piráti Chomutov: Pavlát (36.Běhula) – Váchal, Šuráň, Seemann, Zeman, Beneš, Vaněk, Štochl – Štefánčík, Vrhel, Chlán (A), Prokop, Jaroš, Svoboda, Koláček, Lobodowski, Koblížek, Pech, Ouřada (C)

Rozhodčí: Kika, Obadal – Bryška, Hanzlík