Winnipeg – Montreal 1:3 (kon.) | Tampa – Washington 3:6 (kon.) | New Jersey – St. Louis 2:3 (po pr.)
NY Islanders – Buffalo 5:1 (kon.) | Ottawa – Toronto 4:2 (kon.) | Nashville – Columbus 2:5 (kon.)
San Jose – Vegas 4:3 (po pr.) | Vancouver – Dallas 3:2 (1:0 po s.n.) | Edmonton – Anaheim 1:5 (kon.)
Los Angeles – Chicago 3:2 (po pr.) | Philadelphia – NY Rangers 0:3 (kon.) | Arizona – Minnesota 4:0 (kon.)
Pittsburgh – Carolina 3:1 (kon.)
HC Oceláři Třinec
6:1 (0:0, 4:0, 2:1) Stav série: 2:0
Piráti Chomutov
Neděle 31.03.2019, 18:00 • mini WERK ARENA • Play-off DHL extraligy juniorů • Semifinále

59:01
    Peterek dostal šikovnou přihrávku a uháněl sám na Běhulu. Zkusil střelu na jeho lapačku ale nebyl úspěšný. Bude se vhazovat po levici Běhuly.

54:52
    Domácí mají přesilovku 5 na 4.

52:39
    Třinec právě vstřelil branku!
    A domácí přidávají i šestou branku! Tu vstřelil PAVEL MATĚJ a domácí už tak jsou velmi blízko vysněnému finále! Asistence: Nico Geidl

52:11
    Šuráň hákoval ujíždějícího třineckého hráče a domácí tak měli možnost trestného střílení! Toho se ujal Jonáš Peterek, který vyzkoušel bekhendový blafák ale svým pokusem netrefil bránu.

48:15
    Plandor si počínal v útočné třetině obzvlášť nebezpečně. Za bránou Běhuly těžce dohrál soupeře a inkasoval 10min za vražení na hrazení. Hosté mají přesilovou hru.

46:41
    A domácí přidávají další hřebíček do rakve hostů. Štěpán Macháček poslal od mantinelu kotouč na JAKUBA ADÁMKA, který to zkusil švihem od modré. Jenomže trefil hostujícího beka, který změnil směr jeho střel a Běhula si už s touhle tečí nedokázal poradit. Asistence: Štěpán Macháček

44:43
    Piráti právě vstřelili branku!
    Piráti snižují stav utkání! V přesilové hře se svojí nenápadnou střelou prosadil DENIS ZEMAN! Hosté tak už ztrácí jen tři branky! Uvidíme, zda se jim povede ještě vyrovnat! Asistence: Petr Chlán

44:14
    Krzak podrazil v souboji v rohu vlastního obraného pásma protihráče a odsedí si tak dvě minuty. Přesilovka pro hosty.

42:50
    Raška dorážel kotouč přímo před Běhulou, ale chomutovského gólmana nedokázal překonat.

39:42
    A domácí budou opět končit třetinu v početní výhodě.

36:33
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Pastor – 2 min., držení).
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Seemann – 2 min., držení).

35:17
    Střídání v týmu Piráti Chomutov: ze hřiště odchází Pavlát, přichází Běhula.

35:17
    A domácí už jdou do čtyř brankového vedení! Střelu Rašky od levého mantinelu tečoval za záda Pavláta JIŘÍ PLANDOR! Asistence: Adam Raška, Jakub Michálek

32:45
    A domácí navyšují svůj náskok už na tři branky! Z pravého kruhu uspěl svou střelou MATOUŠ ČMIEL. Asistenci si připisuje Tomáš Krč. Stav utkání: 3:0.

26:43
    A domácí navyšují svůj náskok v oslabení! David Homola sebral hostům kotouč, okamžitě vyslal podél pravého mantinelu do útočné třetiny ADAMA RAŠKU, který vyslal nechytatelný příklep do pravého horního růžku Pavlátovy brány. Asistence: David Homola

25:49
    Michálek projel podél pravého mantinelu až do útočné třetiny, odkud zakončoval střelou, kterou vklidu Pavlát pokryl. Jenomže do situace dojel Matouš Čmiel a počínal si velmi aktivně, proto od sudích inkasoval dvě minuty za sekání.

21:30
    NICO GEIDL se dostal po přihrávce od svého spoluhráče do samostatného úniku. Na Pavláta najížděl z levé strany a ve velké rychlosti mu provedl blafák zakončený mezi jeho betony. Pavlát by bez šance! 1:0. Asistence: Pavel Matěj, Štěpán Macháček

19:11
    Po krosčeku Vrhela za branou Malíka mají domácí první možnost početní výhody.

06:04
    Domácí teď perfektně vykombinovali hosty. Zcela osamocen se ocitl po Michálkově přihrávce v levém kruhu Peterek, ten však svou střelou nedokázal překonat Pavláta!

00:18
    Hosté okamžitě po buly vyrazili na steč, ale Hladoník jim puk sebral a uháněl sám na Pavláta. Ten jeho pokus zlikvidoval svojí vyrážečkou. Bude se vhazovat.

René Sasyn

Branky a nahrávky: 22. Geidl (Matěj, Macháček), 27. Raška (Homola), 33. Čmiel (Krč), 36. Plandor (Raška, Michálek), 47. Adámek (Macháček), 53. Matěj (Geidl) – 45. Zeman (Chlán)

HC Oceláři Třinec: Malík (Švehlák) – Krzak, Chovaniak, Šulák, Adámek (C), Michálek (A), Homola – Havránek, Krč, Tománek, Pastor, Geidl, Peterek, Raška, Hladoník, Čmiel, Plandor, Matěj, Macháček (A)
    Piráti Chomutov: Pavlát (36.Běhula) – Váchal, Šuráň, Seemann, Zeman, Beneš, Vaněk, Štochl – Štefánčík, Vrhel, Chlán (A), Prokop, Jaroš, Svoboda, Koláček, Lobodowski, Koblížek, Pech, Ouřada (C)

Rozhodčí: Kika, Obadal – Bryška, Hanzlík