Saint-Étienne – Nîmes 2:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
2:1 (1:1)
Nîmes Olympique
Pondělí 01.04.2019, 20:30 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 30. kolo
    81. Robert BERIĆ - 2:1

81
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Deset minut před koncem domácí otáčí skóre! Minimálně poloviční zásluhu na tom má střídající Vada, který skvělým centrem našel ve vápně ROBERTA BERIĆE a ten úchvatným prvním dotykem prodloužil balón za bezmocného Bernardoniho.
    24. Rémy CABELLA - 1:1

24
    Ve čtyřiadvacáté minutě je vyrovnáno na 1:1! Fatální chybu udělal Ferri, který jako poslední hráč podklouzl a nechal míč RÉMYMU CABELLOVI. Ten zničehonic běžel sám na Bernardoniho a toho velezkušeně přehodil.
    2. Antonin BOBICHON - 0:1

2
    Nîmes právě vstřelil branku!
    Hosté se hned ve druhé minutě senzačně dostávají do vedení! Denis Bouanga dostal od Savaniera přihrávku za obranu a zprava skvěle odcentroval na ANTOINA BOBICHONA, jehož hlava nechytatelně usměrnila míč do sítě.

Michal Břuchanský

Branky: 24. Cabella, 81. Berić (Vada) – 2. Bobichon (De. Bouanga)

Karty:   6. Debuchy (SET), 32. Aït Bennasser (SET), 85. Ghezali (SET), 90+1. M'Vila (SET) – 25. Ferri (NOQ), 55. Paquiez (NOQ), 82. Briancon (NOQ), 90+1. Bobichon (NOQ)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 9:6. Střely mimo: 3:4. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 7:8.
    AS Saint-Étienne: Ruffier (C) – Debuchy, Subotić, Kolodziejczak, Polomat – Aït Bennasser (66. Vada), M'Vila – Nordin (74. Diony), Cabella, Hamouma (83. Ghezali) – Berić.
    Náhradníci: Moulin – Ghezali, Diony, Gueye, Saliba, Vada, Rocha Santos.

Nîmes Olympique: Bernardoni – Paquiez, Briancon (C), Lybohy, Maouassa (40. Miguel) – De. Bouanga, Savanier, Bobichon, Ferri (85. Thioub), Ripart – Bozok (71. Guillaume).
    Náhradníci: Valette – Alioui, Guillaume, Miguel, Thioub, Valls, Guessoum.

Rozhodčí: Abed – Zakrani, Berchebru