Olomouc – Brno 1:0 (kon.) | Liberec – Hr. Králové 3:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
Sparta – Plzeň 2:1 (kon.)
FC Slovan Liberec
3:2 (2:0)
FC Hradec Králové
Pondělí 01.04.2019, 13:00 • MěS Jeronýmova, Liberec • Juniorská liga – O titul • 1. kolo

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Slovanu Liberec, který svého soupeře porazil poměrem 3:2. I ve druhém dějství jsme sledovali hodně vyrovnanou podívanou, přičemž o něco nebezpečnější byl Slovan Liberec, jenž několikrát ohrozil branku soupeře. Votroci se dlouho dobu směrem dopředu trápili, nakonec se jim podařilo zkorigovat výsledek. Další slovo si přeci jenom vzal domácí celek, který si v závěru utkání vzal dvoubrankové vedení zpět, avšak soupeř snížil na konečných 3:2. (14:52:47)

90+2
    90+2. MARTINEC - 3:2

90+2
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Tak přeci jenom ještě jedna branka! JAKUB MARTINEC se velice sympatickým způsobem opřel do míče, který skončil až za brankářem Hnízdilem, který byl v tuto chvíli naprosto bez šance.

90+2
    Vypadá to, že o vítězi zápasu je rozhodnuto, dnešní utkání se spíše jen dohrává.

90
    Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Domácí stále vedou o jednu branku, uvidíme, zda se bude něco nastavovat.

88
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Kanghyun Yu, přichází Michal Lábek.
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Petr Petr, přichází Stanislav Svetlošák.

87
    Dalekonosný odkop nakonec skončil až u brankáře Vízka, který s rozehrávkou musel spěchat. Jeho celek celkem rychle přišel o balón.

86
    S Hradcem Králové to v tuto chvíli nevypadá příliš optimisticky, pár minut před koncem utkání prohrává o dvě branky. Nyní domácí budou vhazovat.
    85. DVOŘÁK - 3:1

85
    Liberec právě vstřelil branku!
    Domácí si berou dvoubrankové vedení zpět! Slovan totiž zahrával standardní situaci z levé strany, přičemž prudký centr propadl na malé vápno, kde se zjevil pohotový MIROSLAV DVOŘÁK, který bez větších problémů propálil brankáře Vízka.

84
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Daniel Finěk, přichází Daniel Prouza.

83
    Žlutou kartu dostává Jan Vobejda (FC Hradec Králové).
    Žlutou kartu dostává Karel Knejzlík (FC Slovan Liberec).

81
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut, koncovka utkání nám slibuje zajímavou podívanou. Uvidíme vyrovnávací branku?

80
    Soukeník na levém křídle spolupracoval s Gjinollarim, načež druhý jmenovaný zkoušel najít Pokorného. Před ním zasahoval protihráč – roh.

79
    Najednou tu máme pořádnou zápletku, domácí vedou už jen o jednu branku. Ihned po rozehrávce se k míči dokázal probojovat Vobejda.
    78. MARTINEC - 2:1

78
    Tak přeci jenom tu máme kontaktní branku! Votroci totiž zahrávali rohový kop, ke kterému se postavil Gjinollari. Jeho vysoký centr se snesl přesně do malého vápna, kde hlavičkou přesně zamířil JAKUB MARTINEC.

David Suchý

Branky: 10. Micovčák (pen.), 32. Micovčák, 85. Dvořák – 78. Martinec, 90+2. Martinec

Karty:   83. Knejzlík (LIB) – 60. Pokorný (HKR), 83. Vobejda (HKR)

FC Slovan Liberec: Hnízdil – Köstl, Knejzlík, Lehoczki, Yu (88. Lábek), Kazda, Baláž, Petr (88. Svetlošák), Micovčák, Dvořák (C), Gembický (74. Michal)
    Náhradníci: Čamrda – Lábek, Pokorný, Svetlošák, Prokš, Michal

FC Hradec Králové: Vízek – Gjinollari, Petřík (54. Kundrt), Soukeník, Kropáček (67. Brůža), Vobejda, Martinec, Locker (C), Pokorný, Firbacher, Finěk (84. Prouza)
    Náhradníci: Mach – Prouza, Kundrt, Šeba, Šedivý, Brůža

Rozhodčí: Melichar – Kříž, Novák