Florida – Washington 5:3 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 4:2 (kon.) | NY Islanders – Toronto 1:2 (kon.)
Ottawa – Tampa 2:5 (kon.) | St. Louis – Colorado 3:2 (1:0 po s.n.) | Chicago – Winnipeg 3:4 (po pr.)
Vegas – Edmonton 3:1 (kon.) | Los Angeles – Calgary 2:7 (kon.)

Tampa právě vstřelila branku!
    STEVEN STAMKOS si v pravém kruhu najel na přihrávku Mathieua Josepha z mezikruží a rychlou střelou zápěstím zamířil pod horní tyč! Asistence: Mathieu Joseph a Ondřej Palát.

53:49
    Dnešní utkání sleduje 13628 diváků.

49:17
    Braydon Coburn dostal dvě minuty za sekání a Senators si po reklamní přestávce zahrají přesilovku.

47:35
    Lightning se ocitli v mezikruží ve velmi slibné šanci, ani nadvakrát ale Craiga Andersona nepřekonali! Domácí brankář skvěle zasáhl.

46:24
    Nikita Kučerov byl taktéž vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a bude se hrát ve hře 4 na 4.

45:55
    Brady Tkachuk byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a Tampa si zahraje přesilovou hru.
    45:22 Yanni GOURDE - 2:4

45:22
    YANNI GOURDE se po dlouhé kolmé přihrávce Braydona Coburna řítil sám na bránu a rychlou střelou zápěstím zamířil pod horní tyč – 2:4! Asistence: Braydon Coburn a Michail Sergačjov.
    44:34 Max VERONNEAU - 2:3

44:34
    Ottawa právě vstřelila branku!
    MAX VERONNEAU si najel v pravém kruhu na kolmou přihrávku od Rudolfse Balcerse a z ostrého úhlu krásnou střelou zápěstím vymetl bližší horní roh brány! Ottawa využila přesilovou hru a vrátila se zpět do zápasu! je to o gól. Asistence: Rudolfs Balcers a Christian Wolanin.

43:29
    Colin White krásně vypálil od modré čáry a puk těsně nad ledem mířil k pravé tyči, Andrej Vasilevskij ho ale levým betonem vyrazil!

43:21
    Zack Smith a Cameron Gaunce svedli dlouhý pěstní souboj, po kterém oba zůstali stát. Oba dostali pět minut za bitku, Cameron Gaunce ale ještě dvě minuty za sekání, takže Senators si zahrají přesilovou hru.

35:34
    Colin White byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Tampa si po reklamní přestávce zahraje přesilovou hru.
    33:43 Brayden POINT - 1:3

33:43
    Yanni Gourde u levé tyče po přihrávce Nikity Kučerova zpoza brány poslal puk pod sebe a BRAYDEN POINT z blízkosti překonal Craiga Andersona mezi betony! Lightning vedou o dva góly. Asistence: Yanni Gourde a Nikita Kučerov.
    30:11 Brayden Point rychlou střelou zápěstím orazítkoval tyč!

30:11
    Brayden Point si počkal v mezikruží na přihrávku Stevena Stamkose z levého kruhu a rychlou střelou zápěstím orazítkoval horní tyč brány!

28:51
    Brian Gibbons zbytečně fauloval na útočné modré čáře a dostal dvě minuty za podražení. Přesilová hra hostí.
    27:48 Michail SERGAČJOV - 1:2

27:48
    MICHAIL SERGAČJOV na ose útočného pásma vystřelil od modré čáry a jeho střela zápěstím zamířila nad lapačkou Craiga Andersona do pravého horního rohu brány! Hosté vedou 2:1! Asistence: Nikita Kučerov a Braydon Coburn.
    18:48 Brady TKACHUK - 1:1

18:48
    BRADY TKACHUK na vrcholu pravého kruhu zamíchal s pukem a rychlou střelou zápěstím propálil Andreje Vasilevského mezi betony! Asistence: Dylan DeMelo a Jean-Gabriel Pageau.
    12:04 Yanni GOURDE - 0:1

12:04
    Brayden Point nádhernou přihrávkou přenesl hru z levého křídla doprava a YANNI GOURDE po pasu Nikity Kučerova z bodu pravého kruhu pro vhazování skóroval do prázdné brány – je to 1:0! Asistence: Nikita Kučerov a Brayden Point.

09:39
    Tyler Johnson byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Senators si zahrají první přesilovou hru zápasu.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 19. B. Tkachuk (DeMelo, Pageau), 45. Veronneau (Balcers, Wolanin) – 13. Gourde (Kučerov, B. Point), 28. Sergačjov (Kučerov, Coburn), 34. B. Point (Gourde, Kučerov), 46. Gourde (Coburn, Sergačjov), 57. Stamkos (Joseph, Palát)

Ottawa Senators: C. Anderson (A. Nilsson) – Chabot, DeMelo, Wolanin, Ceci, Harpur, Jaroš – B. Tkachuk, Pageau (A), Veronneau – Duclair, Tierney, O. Lindberg – Balcers, White, B. Ryan (A) – Gibbons, Z. Smith (A), Pääjärvi. Hlavní trenér: Marc Crawford.
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Pasquale) – Coburn (A), Sergačjov, McDonagh (A), Černák, C. Gaunce, Rutta – Gourde, B. Point, Kučerov – Palát, Stamkos (C), Joseph – T. Johnson, Cirelli, Killorn – J. T. Miller, Erne, Paquette. Hlavní trenér: Jon Cooper.

Rozhodčí: Steve Kozari, Beau Halkidis. Čároví: Brad Kovachik, Libor Suchánek

Diváci: 13628