Rakousko – Česko | 4:5 (4:5 po s.n.) | | | Německo – Slovensko | 3:1 (kon.) |
Kanada – Finsko | 2:4 (kon.) | | | USA – Rusko | 8:0 (kon.) |
Slovensko – Česko | 1:3 (kon.) |
Švédsko – Česko | 8:1 (kon.) |
Rusko – Česko | 4:2 (kon.) |
Čína – Austrálie | 2:3 (kon.) | | | Španělsko – Chorvatsko | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Belgie – Srbsko | 3:6 (kon.) |
CSKA Moskva – Omsk | 5:2 (kon.) |
Nitra – Banská Bystrica | 3:7 (kon.) |
konec
USA
8:0
(1:0, 5:0, 2:0)
Rusko
55:00
|
Naopak u Rusek se stupňuje frustrace ze špatného výsledku. Dvě minuty dostává Jelena Děrgačjovová (Rusko).
|
|
49:41
|
Potrestnou hráčkou je ruská obránkyně je Anastasia Čistjakovová (Rusko), provinila se podrážením.
|
|
42:48
|
A následuje hned další vyloučení, krosčekem se proti pravidlům provinila Maria Batalovová (Rusko). Američanky čeká 109 dlouhá přesilovka 5 na 3. Pokud ji tedy nevyužijí dříve.
|
|
42:36
|
USA si zahrají další přesilovku, dvě minuty za držení dostává Darja Terjoškinová (Rusko).
|
|
33:50
|
Vyloučenou hráčkou je Anna Savoninová (Rusko), která dostává dvouminutový trest za hákování.
|
|
26:54
|
Po komerční přestávce začne přesilová hra Spojených států, sekáním se totiž provinila Olga Sosinová (Rusko).
|
|
13:15
|
Američanky dostávají k dispozici první přesilovou hru. Dvě minuty dostává za podrážení ruská kapitánka Anna Šibanovová (Rusko).
|
Šimon Rogner
Branky a nahrávky:
12. Knightová (Panneková, Cameranesiová), 24. Pankowskiová (Deckerová), 27. Pfalzerová (Knightová, Picardová), 30. Bozeková (Knightová), 31. Panneková (Steckleinová), 39. Knightová (Pfalzerová), 47. Bozeková (Kellerová), 52. Panneková (Knightová, Cameranesiová)
Rozhodčí: Ariano Lortieová (CAN), Ketonenová (FIN) – Heikkinenová (FIN), Kainbergerová (AUT)
Diváci: 897
Neproměněná penalta:
USA:
Rigsbyová (Ronneyová) – Steckleinová, Pfalzerová, Bozeková, Bellamyová (A), Barnesová, Kellerová, Picardová – Panneková, Knightová (A), Cameranesiová – Deckerová, Coyneová Schofieldová (C), Pankowskiová – Brodtová, Carpenterová, Kesselová – Scamurraová, Compherová, Brandtová – Samoskevichová.
Náhradníci:
Trenér:
Rusko: Prugovová (Merkuševová) – Batalovová, Šibanovová (C), Pirogovová, Savoninová, Čistjakovová, Nikolajevová, Ganějevová, Terjoškinová – Pavlovová, Sosinová (A), Vafinová – Děrgačjovová, Štarjovová, Šokinová (A) – Timofějevová, Bratiševová, Kulišovová – Kanajevová, Kadirovová, Smolinová.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Rusko: Prugovová (Merkuševová) – Batalovová, Šibanovová (C), Pirogovová, Savoninová, Čistjakovová, Nikolajevová, Ganějevová, Terjoškinová – Pavlovová, Sosinová (A), Vafinová – Děrgačjovová, Štarjovová, Šokinová (A) – Timofějevová, Bratiševová, Kulišovová – Kanajevová, Kadirovová, Smolinová.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ariano Lortieová (CAN), Ketonenová (FIN) – Heikkinenová (FIN), Kainbergerová (AUT)
Diváci: 897
David Jahoda
@jaho_da