Kladno – Plzeň | 2:0 (kon.) | | | Kert Park Praha – Letohrad | 3:0 (kon.) |
Ještěři – Dandy Malé Březno | 2:1 (po pr.) | | | Berani – Teplice | 13:0 (kon.) | | | Nordics Most – Most "B" | 7:3 (kon.) |
Dukla – Děčín | 12:3 (kon.) |
Prachatice – Jihlava | 4:0 (kon.) | | | Polička – Svítkov | 3:0 (kon.) |
Slovensko – Finsko | 10:0 (kon.) | | | Rusko – Central Czechia | 11:2 (kon.) | | | Česko – West Slovakia | 8:2 (kon.) |
Bělorusko – Czechoslovakia | 5:3 (kon.) | | | Tím Európa – Česko | 5:0 (kon.) | | | Slovensko – Rusko | 5:4 (kon.) |
konec
HC Nordics Most
7:3
(2:1, 1:2, 4:0)
Stav série: 2:0
HBC Most "B"
Vít Trubička
Branky a nahrávky:
8. Šafařík (Švacha, Křivan), 14. Šafařík (Kunc), 23. Klemeš (Šulc, Kunc), 32. Šafařík (Švácha, Klemeš), 34. Král, 35. Klemeš, 43. Nechala (Mach, Král) – 3. Janeček (Drenčko), 21. Janeček (Drenčko), 23. Drenčko (Janeček, Němeček)
Rozhodčí: Cícha, Ferbas
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Nordics Most:
Stütz – Beránek, Froněk, Klemeš, Král, Křivan, Kunc, Kunrt, Lindner, Lipert, Mach, Nechala, Novák, Šafařík, Šimek, Šulc, Švácha, Zeman.
Náhradníci:
Trenér:
HBC Most "B": Tyl – Kovář, Němeček, Janeček, Pomahač, Drenčko, Volhajn.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HBC Most "B": Tyl – Kovář, Němeček, Janeček, Pomahač, Drenčko, Volhajn.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Cícha, Ferbas
Diváci:
Nordics Most | 3 | 0 | Most "B" |
#1 | Sobota 27.04.2019 • 16:30 |
Nordics Most - Most "B" 11:5 | |
#2 | Neděle 28.04.2019 • 16:30 |
Nordics Most - Most "B" 7:3 | |
#3 | Sobota 04.05.2019 • 10:00 |
Most "B" - Nordics Most 1:2 po prodl. |
Autorem branky je NECHALA. Asistence: Mach a Král.
Autorem branky je KLEMEŠ.
Autorem branky je KRÁL.
Autorem branky je ŠAFAŘÍK. Asistence: Švácha a Klemeš.
Autorem branky je KLEMEŠ. Asistence: Šulc a Kunc.
Autorem branky je DRENČKO. Asistence: Janeček a Němeček.
Autorem branky je JANEČEK. Asistence: Drenčko.
Autorem branky je ŠAFAŘÍK. Asistence: Kunc.
Autorem branky je ŠAFAŘÍK. Asistence: Švacha a Křivan.
Autorem branky je JANEČEK. Asistence: Drenčko.
HC Nordics Most: Stütz – Beránek, Froněk, Klemeš, Král, Křivan, Kunc, Kunrt, Lindner, Lipert, Mach, Nechala, Novák, Šafařík, Šimek, Šulc, Švácha, Zeman.
HBC Most "B": Tyl – Kovář, Němeček, Janeček, Pomahač, Drenčko, Volhajn.
Rozhodčí: Cícha, Ferbas.