Finsko – Česko 3:2 (kon.)
Dallas Stars
4:2 (2:1, 2:0, 0:1) Stav série: 2:2
St. Louis Blues
Čtvrtek 02.05.2019, 03:30 • American Airlines Center, Dallas • Play-off NHL • Semifinále Z. konference

57:14
    Jordan Binnington vyrazil na střídačku a útok hráčů St. Louis zastavilo přizvednuté nahození.

55:27
    Ryan O'Rielly vystřelil zpoza brány a málem kuriózně překonal Bena Bishopa o záda!
    53:44 Robert THOMAS - 4:2

53:44
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Ben Bishop sice fantasticky zasáhl vyrážečkou proti střele Alexe Pietrangela od modré čáry, jenže jeho ostrá rána mu vyrazila hokejku z ruky a poté ho překonal krásnou střelou z bodu levého kruhu ROBERT THOMAS, který o horní tyč vymetl bližší levý horní roh brány – 4:2! Asistence: Alex Pietrangelo a Ryan O'Reilly.

42:47
    Tyler Pitlick byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl a St. Louis si dnes zahraje svou třetí přesilovou hru.

40:00
    Jordan Binnington se ohnal po Jamiem Bennovi a dostal dvě minuty za sekání. K tomu ještě dvě minuty za hrubost, stejně jako Jamie Benn, což znamená, že Stars budou vstupovat do třetí části v přesilovce.

39:01
    Ben Bishop se vydal za bránu, aby zastavil nahození Blues, a David Perron ho sekl přes záda! Rozhodčí to ale neviděli a nevylučovali.
    37:28 Roope HINTZ - 4:1

37:28
    Dallas právě vstřelil branku!
    ROOPE HINTZ si najel u levé tyče na krásnou diagonální přihrávku Jamieho Benna z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a nad ležícím Jordanem Binningtonem poslal puk pod víko! Asistence: Jamie Benn a Alexandr Radulov.

35:22
    Colton Parayko mohl skórovat v blízkosti levé tyče, jenže jeho střela skončila na horní tyči!

30:33
    Radek Faksa usedl na trestnou lavici, kde odpyká dvě minuty za držení. Blues si po komerční přestávce zahrají druhou přesilovou hru. První přesilovku využili.
    29:26 John KLINGBERG - 3:1

29:26
    Tyler Seguin fantastickou přihrávkou přenesl hru z levého křídla doprava a JOHN KLINGBERG napřáhl na vrcholu pravého kruhu k výstavní střele zápěstím, která nad vyrážečkou Jordana Binningtona vymetla vzdálenější levý horní roh brány! Asistence: Tyler Seguin a Mats Zuccarello.

28:42
    Andrew Cogliano si najel u pravé tyče na nádhernou diagonální přihrávku z vrcholu levého kruhu pro vhazování, ani nadvakrát ale brankáře Blues nepřekonal! Jordan Binnington hrdinou.
    25:08 Miro Heiskanen se řítil sám na bránu, na 3:1 ale nezvýšil!

25:08
    Miro Heiskanen se po fantastické dlouhé kolmé přihrávce protáhl mezi dvěma protihráči do samostatného úniku, Jordan Binnington ho ale u levé tyče fantasticky vychytal vyrážečkou!
    19:08 Jason SPEZZA - 2:1

19:08
    JASON SPEZZA si najel na vrcholu pravého kruhu na odražený kotouč a nádhernou střelou bez přípravy vymetl bližší pravý horní roh brány! Stars taktéž využili první přesilovou hru a otočili skóre. Asistence: Alexandr Radulov a Esa Lindell.

17:15
    Tyler Bozak byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a domácí Stars si zahrají první přesilovou hru.
    11:23 Jason DICKINSON - 1:1

11:23
    JASON DICKINSON si rychle najel u levé tyče na přihrávku Tylera Seguina zpoza brány a po rychlé stahovačce poté poslal puk bekhendem nad levý beton Jordana Binningtona! Vyloučení odčiněno – 1:1. Asistence: Tyler Seguin a Mats Zuccarello.
    05:02 Vladimir TARASENKO - 0:1

05:02
    Blues nyní krásně rozpohybovali puk v útočném pásmu a VLADIMIR TARASENKO napřáhl na vrcholu pravého kruhu k táhlé střele zápěstím, která se na přední tyči odrazila od spodní hrany lapačky Bena Bishopa do sítě! St. Louis využilo přesilovou hru a vede v Dallasu 1:0. Stars musí zabrat. Asistence: Vince Dunn a Ryan O'Reilly.

04:44
    Domácí Jason Dickinson byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl a St. Louis si zahraje první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 12. Dickinson (Seguin, Zuccarello), 20. Spezza (Radulov, Lindell), 30. J. Klingberg (Seguin, Zuccarello), 38. Hintz (Ja. Benn, Radulov) – 6. Tarasenko (Dunn, R. O'Reilly), 54. Thomas (Pietrangelo, R. O'Reilly)

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg (A), Heiskanen, R. Polák, Hanley, Lovejoy – Dickinson, Seguin (A), Zuccarello – Ja. Benn (C), Hintz, Radulov – Cogliano, Faksa, Comeau – Pitlick, Dowling, Spezza. Hlavní trenér: Jim Montgomery.
    St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Gunnarsson, Pietrangelo (C), Bouwmeester, Parayko, Dunn, Bortuzzo – Schwartz, R. O'Reilly, Tarasenko (A) – B. Schenn, Sundqvist, Perron – Maroon, Bozak, Thomas – Fabbri, Barbašev, Steen (A). Hlavní trenér: Craig Berube.

Rozhodčí: Wes McCauley, Brian Pochmara. Čároví: Trent Knorr, Pierre Racicot

Diváci: 18790