Mladá Boleslav – Ostrava 2:1 (kon.) | Liberec – Sparta 1:2 (kon.) | Slovácko – Plzeň 1:6 (kon.)
FK Mladá Boleslav
2:1 (0:0)
FC Baník Ostrava
Pondělí 06.05.2019, 13:00 • MěS Mladá Boleslav • Juniorská liga – O titul • 6. kolo

Domácí celek vyhrává po zásluze tento zápas a získává do tabulky další důležité body. Fotbalisté Mladé Boleslavi potvrdili roli favorita a berou výhru. (15:05:48)

90+2

90+1
    Rohový kop pro hosty, ale šanci nezískali.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Dobrá rána domácího hráče, zakončoval Dib Nicholas a jeho projektil kryje Murin.

87
    Baník se pokouší něco vymyslet na útočné polovině, Urban centroval před branku, kde byl jeho obsazený spoluhráč.

86
    Stejskal vykopává míč od své branky. Rozhodl se pro dlouhý výkop.

85
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Šimon, přichází Machů.

85
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene. Domácí mužstvo se rozhodlo pro střídání.

83
    Mladá Boleslav bude znovu rozehrávat roh.

82
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Qorri, přichází Blejchař.

82
    Ten svou nátlakovou hrou vybojoval další rohový kop. Baník se tak musí bránit.

81
    Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy, což rozhodně nevadí domácímu celku.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, domácí celek vede o jednu branku a hostující celek se musí momentálně bránit tlaku soupeře.

78
    Obrovské problémy měl nyní hostující brankář, který s pomocí obránců a se štěstím zastavil akce soupeře za cenu rohového kopu.

77
    Viděli jsme dvě rychlé branky, nyní se snaží Mladá Boleslav vstřelit další gól.
    76. Aleš MOOC - 2:1

76
    Baník právě vstřelil branku!
    Hostující celek bleskově odpovídá snižuje náskok soupeře, prosazuje se povedenou ránou ALEŠ MOOC.