Benešov – Králův Dvůr 2:1 (kon.) | Převýšov – Olympia Radotín 3:3 (3:4 po pen.) | Dobrovice – Zápy 0:0 (5:3 po pen.)
Velvary – Domažlice 1:1 (4:2 po pen.)
FK Benešov
2:1 (0:1)
FK Králův Dvůr
Sobota 11.05.2019, 10:15 • Benešov • Česká fotbalová liga • 27. kolo

90+2
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Vojtěch Engelmann, přichází Filip Zoubek.

90
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Patrik Švantner, přichází Ondřej Urban.

90
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Dominik Dolák, přichází Jan Bíba.

83
    Žlutou kartu dostává Marco Lauricella (Benešov).

81
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Martin Turek, přichází Marco Lauricella.

80
    Krčka vyděsila střela, která zaplula vedle levé tyče! Záměr benešovských hráčů je deset minut před koncem jasný, pojistit si výhru.
    74. Martin TUREK - 2:1

74
    Benešov právě vstřelil branku!
    Během sedmi minut otočil Sportovní klub vývoj ve svůj prospěch. Za obratem na 2:1 vězí MARTIN TUREK, který uvnitř pokutového území prokázal výborný orientační smysl.

72
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází , přichází Antonio Lauricella.

71
    Na obrat myslící fotbalisté Benešova protáhli Krčka střelou mířící pod břevno!
    67. Zdeněk VRŇÁK - 1:1

67
    Vyrovnání přišlo z pokutového kopu, který s přehledem proměnil ZDENĚK VRŇÁK. Dnes je to tedy penaltové dopoledne.

66
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Petr Hampl, přichází Michael Azilinon.

65
    Žlutou kartu dostává (FK Králův Dvůr).

60
    Domácí pokračují v zahazování šancí! Stoprocentní příležitost teď skončila střelou letící vedle levé šibenice. Před autorem střely přitom zívala poloprázdná branka. To je pech!

57
    To Krček (Králův Dvůr) měl starosti. A pořádné! Ránu zpoza šestnáctky, která z pohledu střelce mířila k levé tyči, musel zneškodnit tygřím skokem. Připsal si nesmírně důležitý zákrok!

50
    Krátce po rozehrání nařízené standardky pokračoval domácí tým v útočení. Střela z pravé strany vápna měla vymést bližší šibenici, ale Krček pavouky v rohu své brány ochránil.

45
    Až na samém konci poločasu zahrávali hosté svůj první roh. A zahrozili po něm! Z nepřehledné skrumáže v předbrankovém prostoru míč vypadl na hranici vápna, odkud zakončující hráč těsně přestřelil!

40
    Benešov vstřelil druhý neregulérní gól! A to znamená, že v závěru poločasu stále prohrává.
    33. David KŮŽEL - 0:1

33
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!
    Nenápadný faul zapříčinil penaltu, kterou neváhal proměnit DAVID KŮŽEL. Směr jeho střely brankář sice vystihl, na míč ale nedosáhl.

33
    Žlutou kartu dostává Dominik Pedro (Benešov).

12
    Napodruhé už to bylo lepší! Některý z benešovských fotbalistů přijal přihrávku v pokutovém území a razantní střelou z jeho pravé části pořádně vyprášil rukavice Krčka.

2
    A právě oni se už po necelých sto vteřinách dostali do vedení. Z gólu se však Benešovští neradovali dlouho, protože rozhodčí ho z důvodu útočného faulu okamžitě odvolal.