Jablonec – Ostrava | 2:0 (kon.) | | | Sparta – Liberec | 1:0 (kon.) |
Příbram – Karviná | 1:0 (kon.) | | | Opava – Dukla Praha | 3:2 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Slovácko | 0:0 (kon.) |
Chrudim – Vlašim | 2:1 (kon.) | | | Sokolov – Znojmo | 2:2 (kon.) | | | Třinec – Žižkov | 4:0 (kon.) |
Vítkovice – Brno | 2:4 (kon.) |
Augsburg – Hertha | 3:4 (kon.) | | | Dortmund – Düsseldorf | 3:2 (kon.) | | | Hannover – Freiburg | 3:0 (kon.) |
Hoffenheim – W. Brémy | 0:1 (kon.) | | | Leverkusen – Schalke | 1:1 (kon.) | | | Norimberk – Mönchengladbach | 0:4 (kon.) |
RB Lipsko – Bayern | 0:0 (kon.) | | | Stuttgart – Wolfsburg | 3:0 (kon.) |
Atalanta BC – Janov | 2:1 (kon.) | | | Cagliari – Lazio | 1:2 (kon.) | | | Fiorentina – AC Milán | 0:1 (kon.) |
Angers – PSG | 1:2 (kon.) | | | Amiens – Toulouse | 0:0 (kon.) | | | Caen – Remeš | 3:2 (kon.) |
Dijon – Štrasburk | 2:1 (kon.) | | | Nice – Nantes | 1:1 (kon.) | | | Nîmes – Monaco | 1:0 (kon.) |
Slovan Bratislava – Žilina | 6:2 (kon.) | | | Dunajská Streda – Sereď | 3:4 (kon.) | | | Michalovce – Ružomberok | 0:3 (kon.) |
Nitra – Senica | 2:3 (kon.) | | | Trnava – Podbrezová | 3:1 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Trenčín | 2:1 (kon.) |
Benešov – Králův Dvůr | 2:1 (kon.) | | | Převýšov – Olympia Radotín | 3:3 (3:4 po pen.) | | | Dobrovice – Zápy | 0:0 (5:3 po pen.) |
Velvary – Domažlice | 1:1 (4:2 po pen.) |
D. Benešov – Hlučín | 1:0 (kon.) | | | Rýmařov – Hodonín | 2:1 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Líšeň | 2:2 (kon.) |
Uh. Brod – Hulín | 4:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – Brno | 0:6 (kon.) | | | Olomouc – Jihlava | 0:0 (4:5 po pen.) | | | Plzeň – Sparta | 2:3 (kon.) |
Karviná – Příbram | 2:2 (2:4 po pen.) | | | Č. Budějovice – Dukla Praha | 5:0 (kon.) | | | Ostrava – Zlín | 1:2 (kon.) |
Slovácko – Slavia | 3:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Brno | 1:9 (kon.) | | | Olomouc – Jihlava | 7:0 (kon.) | | | Plzeň – Sparta | 0:4 (kon.) |
Karviná – Příbram | 1:1 (3:1 po pen.) | | | Č. Budějovice – Dukla Praha | 2:6 (kon.) | | | Ostrava – Zlín | 2:2 (4:2 po pen.) |
Slovácko – Slavia | 2:2 (3:5 po pen.) |
Aston Villa – West Brom | 2:1 (kon.) | | | Derby – Leeds | 0:1 (kon.) |
Lipany – Šamorín | 1:3 (kon.) | | | KFC Komárno – Inter Bratislava | 3:1 (kon.) | | | L. Mikuláš – Poprad | 0:1 (kon.) |
Skalica – Bardejov | 1:2 (kon.) | | | Prešov – Petržalka | 1:1 (kon.) | | | B. Bystrica – Dubnica | 2:0 (kon.) |
Beerschot – Charleroi | 0:3 (kon.) | | | Oostende – Westerlo | 0:3 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Cercle Brugge | 2:1 (kon.) |
Waregem – Kortrijk | 0:5 (kon.) | | | St.Gilloise – Mouscron | 3:3 (kon.) |
Santa Clara – Feirense | 4:4 (kon.) | | | Portimonense – Marítimo | 3:2 (kon.) | | | Boavista – Braga | 4:2 (kon.) |
Sporting – Tondela | 1:1 (kon.) |
Rheindorf Altach – Admira | 2:2 (kon.) | | | Hartberg – Mattersburg | 2:1 (kon.) | | | Rapid – Wacker | 1:0 (kon.) |
Jenisej – FK Krasnodar | 0:4 (kon.) | | | Groznyj – Samara | 2:1 (kon.) |
Śląsk – Wisła Pł. | 2:1 (kon.) | | | Miedź – Zabrze | 0:1 (kon.) | | | Cracovia – Lech Poznaň | 1:0 (kon.) |
Rizespor – Galatasaray | 2:3 (kon.) | | | Fenerbahce – Akhisarspor | 2:1 (kon.) | | | Göztepe – Sivasspor | 3:3 (kon.) |
Pardubice B – Benátky n/J | 2:0 (kon.) |
konec
FK Mladá Boleslav
1:9
(1:5)
FC Zbrojovka Brno
66
|
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Filip Kocůrek, přichází Lukáš Kiesel.
|
|
59
|
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Aleš Kohout, přichází Jaroslav Smejtek.
|
|
53
|
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Pavel Karmazín, přichází Vojtěch Ulrcich.
|
|
52
|
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Viktor Kadlec, přichází Alexander Pešta.
|
Branky:
42. Nykodým – 2. Šedivý, 14. Šedivý, 20. Šedivý, 23. Pechanec (vla.), 44. Šedivý, 50. Šedivý, 67. Kiesel, 72. Fila, 81. Fila
Rozhodčí: Hanousek – Vitner, Linhart
Diváci: 50
Karty: 55. Kocůrek (BNO)
Neproměněná penalta:
FK Mladá Boleslav:
Karmazín – Šára, Chládek, Tomka, Prajs, Nykodým, Kadlec, Roháček, Kohout, Svoboda, Pechanec (C)
Náhradníci: Ulrich – Kühmel, Stránský, Dohalský, Smejtek, Pešta
Trenér:
FC Zbrojovka Brno: Pelán – Kotásek (C), Kocůrek, Zajíček, Konečný, Lacík, Aldin, Fila, Šedivý, Kostrůnek, Ondrášek
Náhradníci: Špelda – Jambor, Bulíček, Kiesel
Trenér:
Náhradníci: Ulrich – Kühmel, Stránský, Dohalský, Smejtek, Pešta
Trenér:
FC Zbrojovka Brno: Pelán – Kotásek (C), Kocůrek, Zajíček, Konečný, Lacík, Aldin, Fila, Šedivý, Kostrůnek, Ondrášek
Náhradníci: Špelda – Jambor, Bulíček, Kiesel
Trenér:
Rozhodčí: Hanousek – Vitner, Linhart
Diváci: 50
Adam Kolář