Universitatea Craiova – Plzeň 1:3 (kon.) | Zagłębie – Ústí n. L. 2:1 (kon.) | Kluž – Mladá Boleslav 1:0 (kon.)
Legia – Plzeň 3:0 (kon.) | Linz – Liberec 1:3 (kon.)
Zagłębie Lubin
2:1 (0:1)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Pátek 28.06.2019, 16:00Přípravný zápas

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (17:48:40)

Utkání je u konce. Polský celek Zaglebie Lubin ho vyhrál 2:1, když dokzál utkání otočit. Nejdříve se v 25. minutě prosadil Marek Krátký, jenomže pak už střílel pouze soupeř. V 73. minutě vyrovnal po přímém kopu Szysz a v 90. minutě byl ve vápně sám Poreba a ten se nemýlil. Ústí v přípravě čekají ještě dva zápasy, když 6.7. změří síly s Jenou a 13.7. s Velvary. Lubin čekají ještě zápasy s Wartou, Spartou Rotterdam a Legnicou.

90+1

90
    Zagłębie právě vstřelilo branku!
    Přesnou nahrávku dostal do vápna LUKASZ POREBA, který se sám proti brankáři soupeře nemýlil a rozhodl utkání pro svůj tým – 2:1.

90
    Teď se dopředu tentokrát tlačili hráči Ústí, ale ofsajdové postavení Pimpary jejich snahu ukončilo.

88
    Lubin se usadil na soupeřově polovině a čekal na klíčovou nahrávku, ale ta nepřišla, protože se Szyszovi hrubě nepovedla přihrávka do strany.

86
    Na levé straně se uvolnil Oko a hned chtěl nacentrovat do vápna. Jeho centr nebyl nijak kvalitní a Tvrdoň si ho v pohodě stáhl do rukavic.

85
    Tosik našel ve středu hřiště Živce, tomu se však nepovedlo zpracování a o míč přišel.

84
    Míč na pravou stranu dostal Oko a hned chtěl hledat někoho vepředu. Jenomže míč mu po kopačce sjel a skončil mimo hřiště.

83
    Středem hřiště se snažil prokličkovat Jakubov vpřed, ale klička do tří protihráčů už mu nevyšla.

82
    Míč je nyní na kopačkách hráčů Lubinu, kteří kombinují na polovině hřiště.

81
    Kolmou nahrávku do vápna dostal ústecký Matějka, ale následně tam přistoupil Tosik a míč mu sebral.

80
    Na pravé straně měl míč Szysz, který se rozhodl nacentrovat do vápna. Centr se mu vůbec nepovedl a skončil nad brankou Ústí.

79
    Po pravé straně se dopředu snažil dostat Strada, ale míč mu ujel mimo hřiště, takže vhazovat bude Lubin.

78
    Ve zmatku před pokutovým územím Ústí se nejlépe zorientoval Krátký, který míč poslal do bezpečí.

77
    Míč na svých kopačkách drží hráči Ústí, kteří nedávají šanci soupeři si ho vzít.

75
    Na zemi se nyní nachází ústecký obránce Pimpara, kterého srazil jeden z hráčů soupeře.
    73. SZYSZ - 1:1

73
    Polský tým měl k dispozici přímý kop z nějakých 19 metrů. K míči se postavil PARTYK SZYSZ a míč pod zdí uklidil ideálně do branky – 1:1.