Olomouc – Pardubice 2:1 (kon.) | FC Košice – Michalovce 3:1 (kon.) | Karviná – Vítkovice 4:0 (kon.)
Teplice – Sokolov 5:0 (kon.) | Raków – Opava 1:0 (kon.) | Brno – Jihlava 5:2 (kon.)
Samara – Ostrava 0:1 (kon.) | Hr. Králové – Varnsdorf 2:2 (kon.) | Prostějov – Třinec 2:2 (kon.)
Žižkov – Táborsko 3:0 (kon.) | Karviná – Poprad 0:1 (kon.) | Vladislav – Jihlava 1:8 (kon.)
Kluž – Sparta 1:0 (kon.) | Rapid – Bohemians 1905 2:3 (kon.) | Č. Budějovice – Amstetten 2:2 (kon.)
Olomouc – Trnava 1:2 (kon.) | Maribor – Slovácko 0:1 (kon.)

Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Tak přeci jenom tu máme vyrovnávací branku! Za dalekonosným pasem si seběhl JAKUB ŠÍPEK, který se poté dostal do palebné pozice, odkud celkem pohotově překonal brankáře Samoela.
    59. BARAC - 1:2

59
    Varnsdorf právě vstřelil branku!
    Tak pozor, Varnsdorf se dokonce dostává do vedení! Vízek pouze vyboxoval míč před sebe, kde se nejlépe zorientoval JAKUB BARAC, který si navedl hrací předmět na pravou nohu a poté propálil brankáře Vízka.
    53. BARAC - 1:1

53
    Máme tady vyrovnávací branku tohoto zápasu! Snadná kombinace u pokutového území nakonec přinesla vyloženou šanci pro JAKUBA BARACE, jenž s přehledem propálil brankáře Vízka.
    36. FIRBACHER - 1:0

36
    Až nyní se hráči Hradce dostávají do kýženého vedení! Obrana Varnsdorfu si nepočínala vůbec zodpovědným způsobem, naopak se k volnému míči dostal FILIP FIRBACHER, jenž dokázal prostřelit brankáře soupeře.

David Suchý

Branky: 36. Firbacher, 88. Šípek – 53. Barac, 59. Barac

Karty:   73. Horák (HKR), 90. Djurdjević (HKR)

FC Hradec Králové: 1. poločas: Ottmar – Černý, Čech, Zbrožek, Urma – Vlkanova, Soukeník, Kateřiňák, Procházka – Prekop, Firbacher.

2. poločas: Vízek – Kopečný, Ptáček, Martinec, Horák – Mahr, Zorvan (73. Soukeník), Djurdjević, Doležal – Šípek, Švantner.

Náhradníci: Vízek – Djurdjević, Doležal, Horák, Kopečný, Mahr, Martinec, Ptáček, Šípek, Švantner, Zorvan

FK Varnsdorf: Samoel – Finěk (46. Kazda), Richter, Houser (46. Bielesz), Rudzan – Rudnyckyj (46. Barac), Breda (46. Kubista), Bláha, D. Novák – L. Novák (46. Schön) – Šimon.

Rozhodčí: Lerch – Blažej, Hock