Olomouc – Pardubice 2:1 (kon.) | FC Košice – Michalovce 3:1 (kon.) | Karviná – Vítkovice 4:0 (kon.)
Teplice – Sokolov 5:0 (kon.) | Raków – Opava 1:0 (kon.) | Brno – Jihlava 5:2 (kon.)
Samara – Ostrava 0:1 (kon.) | Hr. Králové – Varnsdorf 2:2 (kon.) | Prostějov – Třinec 2:2 (kon.)
Žižkov – Táborsko 3:0 (kon.) | Karviná – Poprad 0:1 (kon.) | Vladislav – Jihlava 1:8 (kon.)
Kluž – Sparta 1:0 (kon.) | Rapid – Bohemians 1905 2:3 (kon.) | Č. Budějovice – Amstetten 2:2 (kon.)
Olomouc – Trnava 1:2 (kon.) | Maribor – Slovácko 0:1 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
5:2 (2:2)
FC Vysočina Jihlava
Sobota 29.06.2019, 11:00 • Zastávka u Brna (Kopečky 512) • Přípravný zápas

Zbrojovka zvládla druhý poločas velmi dobře a v souboji dvou celků, které budou v příští sezoně pomýšlet na postup do první ligy zvítězila 5:2. První poločas skončil remízou, avšak v půli druhé se třikrát radovali už jen hráči Brna. Z mé strany je to vše. Na počtenou! (12:40:14)

90
    80. JURÁSEK - 5:2

80
    Brno právě vstřelilo branku!
    DAVID JURÁSEK zvyšuje vedení Brna na 5:2 a touto brankou zřejmě pečetí vítězství svého celku v dnešním utkání.
    60. P. PAVLÍK - 4:2

60
    PETR PAVLÍK dorazil do brány vyraženou střelu a posílá Zbrojovku do dvoubrankového náskoku. 4:2.
    47. BARTOLOMEU - 3:2

47
    Brno se opět dostává do náskoku. Trefuje se ROBERT BARTOLOMEU. 3:2.

46

45
    32. JAVŮREK - 2:2

32
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Druhou branku Vysočiny střílí nádhernou střelou z velké vzdálenosti JAN JAVŮREK. 2:2.
    24. MAGERA - 2:1

24
    Druhou branku Zbrojovky přidává zkušený útočník LUKÁŠ MAGERA. 2:1.
    23. ŠTĚPÁNOVSKÝ - 1:1

23
    Autorem branky je PETER ŠTĚPÁNOVSKÝ. 1:1.
    11. ZOUBELE - 0:1

11
    Autorem branky z pokutového kopu je jihlavský LUKÁŠ ZOUBELE. 0:1.

1

FC Zbrojovka Brno: Floder – Sukup, Šural, Kryštůfek, Eismann – Čermák, Růsek, Mach – Štěpánovský, Magera, Fousek

FC Vysočina Jihlava: Veselý – J.Pavlík, Tlustý, Tijani, Novotný – Lacko, Ritter – Mikuš, Zoubele, Javůrek – Jawo
    Náhradníci: Lancman – Svoboda, Křišťál, Vedral, Cupák, Smejkal, M.Pavlík, Beltran, Novák, Křivánek.

Jedná se o utkání dvou týmů, které neuspěly v baráži o Fortuna Ligu. Obě mužstva po svých dvojzápasech cítily křivdu, ale nyní se už musí plně připravit na nadcházející sezonu ve druhé lize.

Zbrojovka zatím odehrála dva duely proti prvoligovým soupeřům. Tým trenéra Šustra v úvodu přetlačil Zlín v poměru 1:0 a v následujícím zápase podlehl Opavě 1:2. Brno čekají před startem ligy ještě tři zápasy. Postupně se střetne s Jihlavou, Nitrou a Vyškovem. Zbrojovka se bude muset v letošní sezoně obejít bez Michala Škody, který zamířil do Příbrami, Ladislava Krejčího (Sparta) a Lukáše Vraštila (Zlín).

Vysočina má za sebou už tři duely. Tým trenéra Radima Kučery nejprve podlehl Jablonci a Žižkovu, ale v minulém utkání poprvé vyhrál, když zdolal 4:0 druholigový Prostějov.

Přeji vám příjemné sobotní dopoledne. V 11:00 startuje přípravné utkání mezi týmy FC Zbrojovka Brno a FC Vysočina Jihlava. Buďte s námi u toho a sledujte náš textový přenos. Jste k němu srdečně zváni!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Daniel Fekets

Branky: 23. Štěpánovský, 24. Magera, 47. Bartolomeu, 60. Pavlík, 80. Jurásek – 11. Zoubele, 32. Javůrek