Helsinki – CZ Bělehrad 2:1 (kon.) | AIK Stockholm – Maribor 3:2 (po pr.) | Karabach – Dundalk 3:0 (kon.)
Rosenborg – BATE 2:0 (kon.) | Kodaň – New Saints 1:0 (kon.)
AIK Stockholm
3:2 (1:0)
NK Maribor
Středa 31.07.2019, 19:00 • Friends Arena, Solna, Stockholm • Liga mistrů (předkola) • 2. předkolo
    117. Alexandru CRETU - 3:2

117
    Maribor právě vstřelil branku!
    Tak tohle je neskutečné, jelikož hosté následně dávají gól a snižují na 2:3 a momentálně tak postupují! Centr z rohu byl odvrácen, ovšem posléze vrátil míč do vápna Viler, který našel hlavu ALEXANDRA CRETA, který zakončil k pravé tyči, kde byl brankář Linner, ale ten propustil balón. Asistence: Viler.
    93. Tarik ELYONOUSSI - 3:1

93
    AIK Stockholm právě vstřelil branku!
    Hned na začátku prodloužení tady máme branku a penalt se tak nedočkáme! Adu poslal naprosto fantastický lob za obranu, kde se k míči dostal TARIK ELYONOUSSI a z první dokázal propálit brankáře Piriče. Asistence: Adu.
    61. Sebastian LARSSON - 2:1

61
    Tak tohle je fotbalová nádhera! K exekuci přímého kopu se postavil SEBASTIAN LARSSON, který vypálil přes zeď do pravé šibenice a i když si brankář Pirič na míč sáhl, tak jej nedokázal vyrazit!
    48. Andrej KOTNIK - 1:1

48
    Tak jako se vstup do prvního poločasu podařil domácím, tak se nyní daří vstup do druhé půle hostům, kteří srovnávají na 1:1! ANDREJ KOTNIK se dostal k balónu uvnitř vápna po zblokované střele Tavarese a prudkou střelou k pravé tyči úspěšně zakončil.
    4. Per KARLSSON - 1:0

4
    Tak tohle je pro domácí švédské mužstvo skvělý vstup do utkání, jelikož jdou už ve čtvrté minutě do vedení! Centr Larssona z rohu skončil na hlavě PERA KARLSSONA, který skvělou hlavičkou překonal brankáře Piriče. Asistence: Larsson.

Michal Raška

Branky: 4. Karlsson (Larsson), 61. Larsson, 93. Elyonoussi (Adu) – 48. Kotnik (Tavares), 117. Cretu (Viler)

Karty:   10. Elyonoussi (AIK), 24. Saletros (AIK), 41. Larsson (AIK) – 53. Cretu (MAR), 59. Perišič (MAR), 75. Vrhovec (MAR), 120+1. Pirič (MAR)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 11:7. Střely mimo: 7:6. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 11:19.
    AIK Stockholm: Linner – Granli (106. Dimitriadis), Karlsson, Mets – Lundstrom (77. Rashidi), Larsson (102. Hussein), Adu, Elyonoussi, Jonsson Saletros – Obasi Ogbuke (32. Sigthorsson), Goitom (C)
    Náhradníci: Janoševič – Dimitriadis, Hussein, Lindkvist, Rashidi, Sigthorsson, Ylatupa

NK Maribor: Pirič – Milec, Ivkovič, Perišič, Viler – Cretu, Vrhovec (106. Kramarič) – Hotič, Kronaveter (118. Pihler), Kotnik (91. Vancas) – Tavares (C) (86. Mešanovič)
    Náhradníci: Handanovič – Klinar, Kramarič, Mešanovič, Pihler, Rajčevič, Vancas

Rozhodčí: Adrien Jaccottet – Vital Jobin, Matthias Sbrissa (vš. SUI)

Diváci: 19 179