Benfica – Sporting 5:0 (kon.)
Benfica Lisabon
5:0 (1:0)
Sporting Lisabon
Neděle 04.08.2019, 21:45 • Estádio Do Algarve (São João da Venda) • Portugalský superpohár

89
    Doumbia přerušil rychlý útok Benficy a to je pro něj v tomto utkání konečná, když po druhé žluté kartě vidí i tu červenou.

72
    De Tomas zatáhl k zemi soupeře a opět vidíme žlutou kartu.

70
    Seferović fauluje Doumbiu a je dalším oceněným žlutým kartonkem.

63
    Coates poslal k zemi De Tomase tvrdým zákrokem a po zásluze vidí žlutou kartu!

50
    Tak zatímco v první půli se sudí s kartami držel, teď stihl během úvodních pěti minut poločasu druhého nasázet hned čtyři. Po přerušení brejku vidí další kartu stoper Benficy Ferro.

49
    Raphinha se snažil přerušit rychlý útok Benficy což se mu sice nepovedlo, přesto od rozhodčího vidí žlutou kartu.

49
    Dias zezadu fauluje Fernandese a je dalším oceněným žlutou kartou.

46
    Grimaldo byl později v souboji a vidí za svůj zákrok žlutou kartu.

31
    Hosté po dlouhé kombinace lacině ztratili míč a po přerušení brejku vidí žlutou kartu Doumbia.

20
    Tak přeci jsme se dočkali žluté karty. Acuna je opět pozdě v souboji a na hranici pokutového území posílá k zemi Seferoviće.

Ondřej Kreželok

Branky: 40. Silva, 60. Pizzi, 64. Grimaldo, 75. Pizzi, 90. Chiquinho

Karty:   46. Grimaldo (BNF), 49. Dias (BNF), 50. Ferro (BNF), 70. Seferović (BNF), 72. De Tomas (BNF) – 20. Acuna (SPL), 31. Doumbia (SPL), 49. Raphinha (SPL), 63. Coates (SPL)   89. Doumbia (SPL)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 11:5. Střely mimo: 4:11. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 18:13.
    Benfica Lisabon: Vlachodimos – Tavares, Dias, Ferro, Grimaldo – Pizzi (83. Taarabt), Florentino, Gabriel (83. Chiquinho) , Silva – Seferović, De Tomás (87. Jota)
    Náhradníci: Zlobin – Ebuehi, Chiquinho, Jardel, Jota, Taarabt, Vinicius

Sporting Lisabon: Ribeiro – Coates (66. Diaby) , Neto, Mathieu – Correia, Wendel, Fernandes, Doumbia, Acuňa (85.Borja) – Raphinha, Dost (66. Phellype)
    Náhradníci: Maximiano – Borja, Diaby, Henrique, Ilori, Phellype, Vietto

Rozhodčí: N.Almeida