CSKA Moskva – IHS Riga 6:2 (kon.) | Třinec – Malmö Redhawks 11:4 (kon.) | Vítkovice – Sparta 2:5 (kon.)
Jaroslavl – K. Vary 3:5 (kon.) | Sparta – CSKA Moskva 1:9 (kon.) | K. Vary – Třinec 3:2 (kon.)
Vítkovice – IHS Riga 3:9 (kon.) | Jaroslavl – Malmö Redhawks 4:3 (2:1 po s.n.)
HC Sparta Praha
1:9 (0:4, 0:3, 1:2)
CSKA Moskva
Sobota 10.08.2019, 15:30President Cup

Další utkání v Mini WERK ARÉNĚ plánován na 18:00. Utkají se v něm celky HC Vítkovice Ridera a HS Riga. (17:47:14)

Je konec! CSKA poráží v tomto utkání Spartu vysoko 9:1.
    Nejlepšími hráči utkání jsou:
    CSKA – DOLČENKOV
    Sparta – JAN DLOUHÝ

58:46
    Oba týmy jsou v plném počtu, hráči CSKA ihned spěchají dopředu.

58:20
    Sparta v plném počtu, Dlouhý i přesto musel zasahovat proti střele jednoho z Rusů.

57:56
    Sparťané alespoň vyhazují na zakázané uvolnění, CSKA tlačí a jde vidět, že chtějí v tomto utkání vsítit deset branek.

57:30
    Hra ve čtyřech na obou stranách, v útoku se nyní nachází CSKA.

56:46
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Makarov – 2 min., sekání).

56:20
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (David – 2 min., hrubost).

56:05
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Gólovým radovánkám ze strany CSKA ještě není konec, devátou branku do klece Sparty přidává ARTEM DUDA. Asistence: Danil Grigorev.

55:30
    Dlouhý se ale musí v brance Sparty, jen v této třetině na něj šlo alespoň dvanáct střel.

54:06
    Pražanům se na poslední chvíli podařilo zlikvidovat nápor hladových Rusů.

52:49
    Sparťané se v posledních minutách snaží usadit v pásmu CSKA, to se jí ale příliš nedaří.

52:13
    CSKA je v plném počtu.

51:03
    Ani z protiútoku se Sparta ke střele nedostala, obrana CSKA nyní pracuje opravdu svědomitě.

50:23
    Ruská lokomotiva nezpomaluje, tlak v pásmu Sparty ukončil svým zákrokem Dlouhý.

50:13
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Jančanka – 2 min., podrážení).

50:01
    Po souboji s gólmanem Sparty odkulhává Gimbatov na střídačku.

49:41
    Sparta právě vstřelila branku!
    Dlouho se Sparta snažila o vsítění branky, to je jí ale podařilo až nyní, JOSEF BROŠ alespoň kosmeticky upravuje gólové skóre zápasu. Bez asistence.

Jakub Kotajny

Branky a nahrávky: 50. Broš – 6. Dolčenkov (Jančanaka, Sredin), 10. Makarov (Dolčenkov), 15. Volovlikov (Lechkov), 16. Makarov (Borisenko), 23. Volovlikov (Makarov, Kaztakov), 29. Barbuša (Dolčenkov), 40. Grigorev (Volovlikov, Lechkov), 49. Makarov (Kazakov), 57. Duda (Grigorev)

HC Sparta Praha: Hrabal (29. Dlouhý) – Adamec, Ducháč, Horáček, Tomov, Brůna, Ludvík, David, Menzel, Theimer – Straka, Potůček, Vitouch, Senčák, Zembol, Bareš, Červenka, Höll, Broš, Pražák.
    CSKA Moskva: Dornjanu (Novožilov) – Makejev, Borisenko, Duda, Birjukov, Barabuša, Vanin, Volkov, Levitskij – Lechkov, Panin, Dolčenkov, Gimbatov, Volovlikov, Panferov, Jančanka, Sredin, Makarov, Kazarov, Dejev, Grigorev.

Rozhodčí: Trombik – Szewieczek, Kapitanov