Ath. Bilbao – Real Sociedad 2:0 (kon.) | Osasuna – Barcelona 2:2 (kon.) | Getafe – Alavés 1:1 (kon.)
Levante – Valladolid 2:0 (kon.) | Real Betis – Leganés 2:1 (kon.)
Levante UD
2:0 (0:0)
Real Valladolid
Sobota 31.08.2019, 19:00 • Estadio Ciudad de Valencia • Španělská LaLiga • 3. kolo

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 9:9. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 9:10. (20:59:20)

Je konec! Ačkoliv první poločas žádnou branku nepřinesl, tak v tom druhém jsme se dočkali hned dvou přesných zásahů. Na první zásah jsme čekali hodně dlouho dobu, zhruba deset minut před koncem se do vedení dostalo Levante. Valladolid se v závěru utkání pokoušel o vyrovnávací branku, avšak místo toho podruhé v tomto zápase inkasoval.

90+6
    90+4. José Luis Morales - 2:0

90+4
    Levante právě vstřelilo branku!
    O vítězi tohoto zápasu je definitivně rozhodnuto! Levante se dostalo do pokutového území, tam Miramón našel na zadní tyči JOSÉHO LUÍSE MORALESE, který nadvakrát dokázal překonat hostujícího brankáře.

90+3
    K rozehrávce se postavil střídající Tuhami, který to zkoušel vzdušnou nabídkou k hranici malého vápna, kam se nejvýše do vzduchu dostal jeden z domácích obránců.

90+2
    Valladolid bude mít dost možná poslední šanci na srovnání stavu, jeden z domácích totiž poslal míč za cenu rohového kopu.

90
    Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Nacho Martínez, přichází Miguel De la Fuente.

90
    Druhý poločas bude nastaven o šest minut.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Ještě můžeme počítat s nastaveným časem, budou to zhruba čtyři minuty.

89
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Rubén Rochina, přichází Erick Cabaco.

88
    Fernández nasbíral cenné vteřinky a poté vyhodil míč do strany na volného Clerca. Druhý jmenovaný zkoušel pasem hledat Moralese, který nebyl patřičně důrazný.

87
    Téměř ihned po rozehrávce to centrem z pravé strany zkoušel Porro. Jeho nabídka nebyla vůbec přesná, navíc míč skončil daleko za postranní lajnou.

86
    V tuto chvíli to bude mít Valladolid nesmírně složité, prohrává totiž o jednu branku. Ještě ale nepředbíhejme, na vyrovnání stále zbývá ještě hodně času.

85
    Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Míchel, přichází Anuar Tuhami.
    83. Sergio LEÓN - 1:0

83
    Je tu úvodní branka tohoto zápasu, do vedení se dostává domácí celek! Levante se svižným způsobem dostalo na levou stranu, následně si k hranici šestnáctky seběhl Bardhi, jehož centr srazil Porro natolik nešťastně, že padající míč uklidil do branky SERGIO LEÓN.

82
    Porro to zkoušel vzít sám na sebe, avšak na hranici pokutového území narazil do protihráče. K odraženému míči se dostal Plano, který pálil kousek vedle branky.

81
    Přihrávka směřovala na nekrytého Ünala, který se ještě pokoušel roztáhnout hru na levou stranu. Tam se jako první dostal k míči domácí Miramón.