Valencia – Mallorca 2:0 (kon.) | Atlético – Eibar 3:2 (kon.) | Espanyol – Granada 0:3 (kon.)
Villarreal – Real Madrid 2:2 (kon.)
Valencia CF
2:0 (1:0)
RCD Mallorca
Neděle 01.09.2019, 17:00Španělská LaLiga • 3. kolo

Pro dnešek je to od mne vše, přeji Vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou! (18:59:55)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 2:6. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 6:19.

Je konec! V dnešním zápase nakonec vítězí Valencia! Ta rozhodla o svém vítězství dvěma proměněnými pokutovými kopy, ke kterým se postavil kapitán domácího celku Danie Parejo, jenž oba bez větších problémů proměnil. Mallorca se v druhé půli téměř na nic nezmohla a Valencia měla jednoduchou pozici na udržení dvougólového náskoku. Domácí si tedy připisují první letošní výhru v sezóně.

90+3

90+3
    Hráči v červeném se dostali k balónu po nepřesném pasu domácích. Snaží se ještě v poslední minutce zaútočit, ale zatím bez kýženého efektu.

90+2
    Fotbalisté v bílém drží míč na svých kopačkách a chtějí v klidu dohrát tento zápas. Mallorca navíc ani nenapadá, takže Valencia v klidu kombinuje.

90+1
    Nastavovat se budou ještě tři minuty!

90
    O dnešním vítězi již není pochyb. Valencia si bez problémů drží svůj dvoubrankový náskok, navíc se dostává do útoku mnohem častěji než soupeř.

89
    Držení míče: 47% – 53%

88
    Mallorca měla k dispozici přímý kop. K tomu se postavil Salva Sevilla, jenže jeho střela šla přesně doprostřed brány, kde byl Jasper Cillessen připravený.

87
    To byl celkem bezohledný zákrok v podání hráče hostí. Maxi Gómez dostal kolenem částečně do mužských citlivých míst a částečně do ruky, už ale pokračuje.

86
    José Gayá upadl po souboji s protihráčem a sudí faul Mallorce odpískal. Valencia tedy hraje celkem v klidu a je velmi blízko dnešnímu zisku tří bodů.

85
    Domácí se navíc dostali do rychlého protiútoku, jenže veškeré vzrušení nyní bylo zbytečné. Gonçalo Guedes se totiž nacházel v ofsajdu, který mu byl odpískán.

84
    V posledních minutách se toho na hřišti moc neděje. Mallorca se sice drží na balónu, ale nemůže nijak překvapit domácí obrana, která se brání v pohodě.

83
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Kévin Gameiro, přichází Lee Kang-in.

82
    Čas hostům velmi rychle utíká. Lumor Agbenyenu posílal centr do šestnáctky, kde nikdo z jeho spoluhráčů nebyl. Přesto je Mallorca znovu u míče.