Uničov – Olomouc B 2:1 (kon.) | Ostrava B – Zlín B 6:0 (kon.) | Slovácko B – Petřkovice 1:1 (kon.)
Blansko – Vel. Meziříčí 5:0 (kon.)
1.FC Slovácko B
1:1 (1:1)
FC Odra Petřkovice
Neděle 01.09.2019, 10:15 • Bělinka, Kunovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 5. kolo

Rezerva Slovácka remizovala 1:1 s Petřkovicemi, které si vypracovaly v prvním poločase větší počet stoprocentních šancí a mohly rozhodnout, jenže je zradila produktivita. Slovácko se vyrovnalo pět minut před koncem první půle po chybě v zadních řadách hostí, za domácí srovnával Hladký. Ve druhé části, už tolik šanci vidět nebylo, protože ani jedno mužstvo nechtělo udělat chybu. (12:12:44)

90+3

90+3
    Pravděpodobně poslední střela zápasu byla z kopačky kapitána Sporycze, který z hranice vápna branku přestřelil.

90+2
    Petřkovice se snaží o vstřelení druhé branky. do pokutového území letí jeden centr za druhým, domácí obrana tlaku odolává.

90
    Druhá půle bude nastavena o tři minuty.

90
    Jamný odcentroval z levé strany a málem jeho centr skončil vlastní brankou, když jeden ze zadáku nastřelil při odkopu svého hráče, odražený míč nakonec chytil brankář Buček.

88
    Petřkovice zahrávaly rohový kop, který odhlavičkoval Olšanský, hosté zůstali u míče a další centr do šestnáctky Slovácka nebyl přesný.

87
    Utkání se chýlí ke konci, vypadá to, že si oba týmy rozdělí po bodu.

84
    Hosté kopali standardku, kterou domácí zadáci odvrátili, Hellebrand ihned založil brejk, když přesunul na Krejčíka, který obešel protihráče a nacentroval míč do vápna, ale jeho spoluhráč na něj nedosáhl.

83
    Domagoj Franič viděl žlutou kartu.

80
    Domácí šli do otevřené obrany, trochu to překombinovali a nakonec z toho nic nebylo.

78
    Divíšek centroval přesně na hlavu Penka, který ale trefil hráče před sebou, od kterého se balon odrazil do zámezí. Z následného rohového kopu se Slovácko neprosadilo.

76
    Petřkovice vystřídaly. Dominika Mládka vyměnil Radim Baranek.

74
    Na druhé straně hlavičkoval Jamný po přihrávce Olšanského vedle pravé tyče. Hosté si poté stěžovali, že domácí hráč v souboji fauloval.

73
    Moučka polostříleným centrem málem ohrozil vysunutého Daňka, který se ale stačil vrátit do branky, ale zasahovat nemusel, protože balon letěl necelý metr nad břevnem.