Lazio – AS Řím 1:1 (kon.) | Atalanta BC – Turín 2:3 (kon.) | Cagliari – Inter 1:2 (kon.)
Janov – Fiorentina 2:1 (kon.) | Lecce – Hellas Verona 0:1 (kon.) | Sassuolo – Sampdoria 4:1 (kon.)
Udinese – Parma 1:3 (kon.)
Cagliari Calcio
1:2 (0:1)
Inter Milán
Neděle 01.09.2019, 20:45 • Sardegna Arena (Cagliari) • Italská Serie A • 2. kolo

Skončilo nám utkání druhého kola italské Serie A. Inter Milán vyhrál i druhé utkání v sezoně, tentokrát 2:1 na půdě dobře hrajícího Cagliari. Pro hosty byl zisk tří bodů velmi obtížný, ale i přesto jdou po druhém kole do čela ligy o skóre před Juventusem a Turínem FC.

Utkání začalo v poklidném tempu a dlouho se nic nedělo. Ve 25. minutě se Inter radoval ze své první šance zásluhou přesné hlavičky Lautara Martíneze. Start druhé půle patřil domácím a v 50. minutě se stadion v Cagliari zaslouženě radoval. Útočník Pedro usměrnil centr Nándeze do branky a bylo srovnáno. Dlouho to vypadalo, že body se budou dělit, ale útočný únik Sensiho byl natolik drzý, že skončil penaltovým faulem. K pokutovému kopu se postavil Romelu Lukaku a zápas rozhodl. V závěru byl aktivnější spíše Inter.

Z mé strany je to vše. Děkuji vám za pozornost a těším se na vás zase příště. (22:49:04)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 4:1. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 12:11.

90+6

90+5
    Politanovi v závěru není přáno. Opět se dostal za obranu domácích, ale na poslední chvíli mu skluzem odebral míč protihráč.

90+4
    Z ničeho nic se Cagliari dostalo k rohovému kopu, pro který si Samir Handanovič došel.

90+3
    Míč je na polovině hřiště v moci milánských fotbalistů a domácím zbývají už jen dvě minuty.

90+2
    Luca Ceppitelli se sice dostal k hlavičce, ale pomohl si útočným faulem. Handanovič bude mít dostatek času a prostoru na rozehrávku.

90+1
    Matteo Politano se řítil do otevřené obrany a z hranice velkého vápna zkusil pozornost Olsena. Zamířil do středu brány, ale přesto udělal švédskému brankáři problémy.

90+1
    Nastavovat se bude 5 minut.

90
    Sensiho centr do pokutového území byl rychle odvrácen. Za malou chvíli se dozvíme údaj o nastaveném čase.

88
    Žlutou kartu dostává Nahitan Nández (Cagliari Calcio).

87
    Na hřišti se toho momentálně nic moc neděje. Fotbalisté Interu stále drží balón a mezitím vteřiny plynou.

86
    Žlutou kartu dostává Andrea Ranocchia (Inter Milán).

86
    Atmosféra na stadionu graduje a dle půkazných záběrů je v Cagliari velké horko. Několik fanynek a fanoušků dokonce sundalo své oděvy.

85
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Radja Nainggolan, přichází Luca Cigarini.
    84. Lukaku pojistku nepřidal

84
    Lukaku mohl přidat vzápětí svou druhou branku. Do otevřené obrany Cagliari se vřítil Politano, jenž přesnou přihrávkou oslovil právě svého útočníka. Lukaku pálil slabší pravačkou a zařízení z blízkosti minul.