Pohronie – Nitra 0:3 (kon.) | Zlaté Moravce – Žilina 0:0 (kon.) | Senica – Dunajská Streda 0:1 (kon.)
Ružomberok – Sereď 1:1 (kon.) | Michalovce – Trenčín 2:1 (kon.)
MFK Ružomberok
1:1 (1:0)
ŠKF Sereď
Sobota 14.09.2019, 19:00 • Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok • Niké liga • 8. kolo

MFK Ružomberok nepotvrdil roli favorita. Sereď byla ve druhém poločase jistější na balónu a dokázala ohrozit i soupeřovu branku, což se jí v prvním poločase vůbec nepovedlo. Děkuji pěkně za pozornost. Pěkný zbytek sobotního večera. (20:58:04)

90+2

90
    Hlavní rozhodčí dnešního utkání nastavuje dvě minuty.

89
    Domácí vybojovali rohový kop. Centr byl však nepřesný.

88
    O závěrečný tlak se snaží hráči hostujícího celku.

86
    Slaninka si hezky naběhl na levé straně a dostal přesnou přihrávku. Nacetroval do vápna, ale žádného spoluhráče nenašel.

85
    Domácí celek se snaží strhnout dnešní zápas na svou stranu.

83
    Ružomberok jde do brejku. Po centru si míč ze vzduchu v klidu a s přehledem sbírá Iliev .

81
    Žlutou kartu dostává Filip Pankarićan (ŠKF iClinic Sereď).

80
    Domácí obrana se bez problému rohovému kopu obránila.

80
    Louka se snažil umístit jeho střelu na zadní tyč. Krajčirík tento pokus vyrazil na roh.

79
    Žlutou kartu dostává Marek Zsigmund (MFK Ružomberok).

78
    Domácí celek se snaží zvýšit aktivitu po obdrženém gólu.

77
    Žlutou kartu dostává Štefan Gerec (MFK Ružomberok).

75
    Tým ŠKF Sereď právě vstřelil branku!
    ADAM MORONG přehazuje domácího gólmana a vyrovnává stav dnešního utkání na 1:1.

74
    Maslo špatně přihrál. Míč zachytil Iván a ten poslal centr na Louku. Ten se dlouze nerozmýšlel a vystřelil. Jeho pokus šel mimo bránu.

72
    Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Kristi Qose, přichází Dalibor Takáč.

71
    Kostadinov se ujmul rozehrávky. Jeho centr prolétl celým pokutovým územím bez teče.

70
    Slaninka zahrál rukou a domácí budou zahrávat volný přímý kop z velmi slibné pozice.