Pittsburgh – Columbus 4:1 (kon.) | Montreal – Florida 5:4 (3:1 po s.n.) | Philadelphia – Boston 1:3 (kon.)
Colorado – Dallas 1:2 (kon.) | Edmonton – Vancouver 1:6 (kon.) | Los Angeles – Vegas 2:3 (po pr.)
Edmonton Oilers
1:6 (1:2, 0:2, 0:2)
Vancouver Canucks
Pátek 20.09.2019, 03:08 • Rogers Place, Edmonton • Příprava NHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (05:41:31)

3. Patrick Russell (EDM) 0+0

Edmonton sice do zápasu nevstoupil úplně špatně, v první třetině byl lepším týmem, ale v koncovce se trápil. Poté, co na začátku druhé třetiny nevyužil dlouhou přesilovku, začal definitivně přebírat taktovku střetnutí vedoucí Vancouver, který se dvěma góly v přesilovce trhnul ve skóre a v závěrečné dvacetiminutovce přidal další dvě branky.

59:44
    Ještě jedno přerušení. Puk se ve středním pásmu odrazil na střídačku domácích.

59:25

58:23
    Oilers vyhazují puk ze svého pásma.

57:48
    Tlak do branky Edmontonu. Brisebois nedokázal přehodit ležícího Starretta.

57:25
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Marody – 2 min., hákování).

57:01
    Jaškova střela prolétla jen na zadní mantinel. Vancouver je stále při chuti.
    56:21 Adam GAUDETTE - 1:6

56:21
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Krásná akce ADAMA GAUDETTA, který se dostal s pukem do levého kruhu, zastavil se, aby nechal projet sklouznutého Benninga, a poté se trefil k bližší tyči. Asistence: Loui Eriksson.

55:33
    Tyler Motte na druhé straně zpoza levého kruhu přinutil Starretta k zákroku.

55:12
    Útok Edmontonu sice trval dobrou půlminutku, ale byl zcela bez šance.

54:14
    Starrett zastavuje rychlý útok Ferrara a střelu z bekhendu. Komerční pauza.

54:05
    Rychlý kontr domácích končí přihrávkou do bruslí.

53:52

53:25
    Edmonton plnohodnotně vyhazuje puk ze svého pásma.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 7. Marody (Klefbom, Chiasson) – 5. Rafferty (Miller), 19. Beagle (Schaller), 33. Baertschi (Horvat, Miller), 36. Jašek (Brisebois, Eriksson), 42. Horvat, 57. Gaudette (Eriksson)

Edmonton Oilers: Koskinen (Starrett) – Klefbom, Persson, Samorukov, Benning, Lowe, Jones – Nygard, McLeod, Neal – Jurčo, Marody, Chiasson – Benson, Haas, Russell – Granlund, Malone, Peluso
    Vancouver Canucks: Markström (Bachman) – Brisebois, Tanev, Benn, Stecher, Fantenberg, Rafferty – Baertschi, Horvat, Miller – Eriksson, Gaudette, Leivo – Schaller, Beagle, Motte – Ferraro, Jašek, Bailey

Rozhodčí: Nicholson, Schlenker – Gawryletz, Flemington