Příbram B – Písek 2:2 (1:3 po pen.) | Karlovy Vary – Slavia B 1:2 (kon.) | Táborsko – Štěchovice 3:2 (kon.)
Hostouň – Rakovník 4:0 (kon.)
FC SILON Táborsko
3:2 (0:1)
TJ Štěchovice
Neděle 22.09.2019, 13:30 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • Česká fotbalová liga (A) • 7. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (15:31:32)

Táborsko muselo dotahovat, ovšem ve druhém poločase vstřelilo tři branky a zdálo se, že kráčí za pohodlným vítězstvím. Hosté ale patnáct minut před koncem skórovali a snížili. Favorit si závěr zápasu i v deseti pohlídal a bere plný bodový zisk!

90+3

90+1
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Stephano Alves, přichází Jaroslav Větrovský.

90+1
    Sudí Dujsík přidal opět dvě minuty. Ta první se blíží ke konci, domácí drží balón a kombinují na útočné polovině.

90
    Nedovolený zákrok hostujícího fotbalisty ve středovém kruhu. Domácí teď s následnou rozehrávkou pospíchat nebudou.

89
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Emmanuel Tolno, přichází Mikuláš Jáša.

88
    I tato akce Štěchovic byla zastavena ofsajdem. Do konce základní hrací doby zbývají necelé tři minuty.

87
    Hosté se po zisku míče ihned ženou směrem dopředu. Do žádného vážnějšího zakončení se však v posledních minutách nedostali.

86
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Martins Daniel Mpondo Toutou, přichází Filip Rydval.

85
    Žlutou kartu dostává Lukáš Jakobovský (TJ Štěchovice).

85
    Sudí Dujsík pískal nedovolený zákrok hostujícího hráče. Následně byl odmáván a odpískán ofsajd Táborska.

82
    Nedovolený zákrok jen kousek za velkým vápnem. Domácí budou rozehrávat standardní situaci z dobré pozice!

81
    Zdá se, že Táborsko bude hrozit především z brejků. Míč se po jednom takovém dostal do zámezí, odkopávat bude znovu Kohoutek.

79
    Štěchovice se dostaly do ofsajdu! Táborsko bude rozehrávat z vlastní poloviny, závěr zápasu se blíží.

77
    Zblokovaný střelecký pokus hostujícího hráče. Štěchovice i přesto zůstávají u míče a snaží se něco vymyslet.

76
    Domácím se nyní nepodařilo podržet balón na útočné polovině, odpískán byl totiž další útočný faul, těch je dnes opravdu hodně.

75
    Štěchovice právě vstřelily branku!
    Hosté velmi rychle využívají početní převahu a snižují. Autorem druhé branky Štěchovic byl FILIP BUSTA!