Příbram B – Písek 2:2 (1:3 po pen.) | Karlovy Vary – Slavia B 1:2 (kon.) | Táborsko – Štěchovice 3:2 (kon.)
Hostouň – Rakovník 4:0 (kon.)
FC SILON Táborsko
3:2 (0:1)
TJ Štěchovice
Neděle 22.09.2019, 13:30 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • Česká fotbalová liga (A) • 7. kolo

75
    Štěchovice právě vstřelily branku!
    Hosté velmi rychle využívají početní převahu a snižují. Autorem druhé branky Štěchovic byl FILIP BUSTA!

70
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Dvacet minut před koncem je to už o dva góly! Domácí navyšují svůj náskok zásluhou PAVLA VANDASE!

64
    Netrvalo to dlouho a domácí fotbalisté jdou do vedení! Během dvou minut se jim podařilo otočit skóre, v tomto případě se trefil MARTINS DANIEL MPONDO TOUTOU!

62
    Domácí se ze své dvanácté střely přeci jen dočkali a srovnávají krok dnešního zápasu! Trefil se ZBYNĚK MUSIOL!

35
    Hosté jdou deset minut před koncem prvního poločasu do vedení! Postaral se o to ŠTĚPÁN KUČERA!