Minnesota – Colorado 4:3 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 4:1 (kon.) | Washington – Carolina 3:2 (kon.)
Buffalo – Toronto 5:3 (kon.) | New Jersey – NY Islanders 4:3 (kon.) | Ottawa – Montreal 0:4 (kon.)
Florida – Dallas 6:0 (kon.) | Nashville – Tampa 5:4 (po pr.) | San Jose – Vegas 1:3 (kon.)
Chicago – Boston 3:2 (po pr.) | Arizona – Anaheim 4:3 (2:0 po s.n.) | Vancouver – Los Angeles 5:7 (kon.)
St. Louis – Columbus 5:3 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 3:2 (po pr.)
San Jose Sharks
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
Vegas Golden Knights
Neděle 22.09.2019, 02:00 • SAP Center, San Jose • Příprava NHL

Československá stopa v utkání:

Lukáš Radil (SJS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:04
    Tomáš Nosek (VGK) 0+0, 3 střely, čas na ledě 15:35 (04:35:36)

1. Marc-André Fleury (VGK) 28 zák., 1 gól, 96,6%
    2. Max Pacioretty (VGK) 1+2
    3. Cody Glass (VGK) 0+2
    Marc-André Fleury odchytal skvělý zápas a Vegas znovu vyhrálo

Hokejisté Vegas dokázali zvítězit na ledě San Jose a v přípravě zůstávají stoprocentní poté, co vyhráli čtvrté utkání v řadě. Sharks nastoupili do utkání proti Golden Knights bez Tomáše Hertla a utrpěli třetí porážku v řadě. Souboj brankářských jedniček, které se letos v přípravě představily poprvé, vyzněl pro Marca-Andrého Fleuryho. Fantastický zápas odehrál Max Pacioretty, který vstřelil gól a přidal k němu dvě asistence. Skóre na konci. San Jose Sharks 1 Vegas Golden Knights 3.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:20
    Sharks vyrazili do přečíslení dva na jednoho a po přihrávce z levého křídla na bodu pravého kruhu vystřelil Kevin Labanc, který velmi dobře mířil ke vzdálenější levé tyči, Marc-André Fleury ale jeho pokus vyrazil a dnes chytá opravdu výborně!

57:54
    Logan Couture, nový kapitán Sharks, vystřelil od modré čáry a jeho nahození skončilo v lapačce Marca-Andrého Fleuryho, který předvedl rutinní zákrok.

57:39
    Do konce zápasu zbývají odehrát necelé tři minuty a San Jose to zkouší bez brankáře!

57:18
    Golden Knights se nepodařilo rozehrát podél střídaček a jejich nepřesná přihrávka skončila na zakázaném uvolnění. Vhazování před Marcem-Andrém Fleurym.

56:08
    V obranném pásmu Vegas byla odpískána hra vysokou holí a následuje krátká komerční přestávka. Skóre 1:3.

55:01
    Dnešní utkání sleduje 15052 diváků.

54:25
    Reilly Smith se ocitl po nádherné kolmé přihrávce Codyho Glasse ve skvělé šanci, u pravé tyče ale zamířil pouze do náruče domácího brankáře Martina Jonese.

53:36
    Vyloučený Nicolas Roy se podruhé v zápase vrátil z trestné lavice na led po uplynutí dvouminutového trestu a San Jose početní výhodu opět nevyužilo.

53:02
    Před bránou Marca-Andrého Fleuryho vznikl obrovský závar, brankář Vegas ho ale přečkal!

51:40
    Kevin Labanc vypálil na pravém křídle ihned po vhazování a Marc-André Fleury našel kotouč v lapačce.

51:36
    Nicolas Roy dostal dvě minuty za vysokou hůl a San Jose má příležitost vrátit se zpět do zápasu.

51:25
    Brayden McNabb na levém křídle vystřelil od modré čáry a Martin Jones zmrazil puk pod lapačkou. Brankář San Jose přerušil hru a následuje komerční přestávka.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 35. Suomela (Vlasic, Labanc) – 12. Zykov (Pacioretty, Glass), 35. Pacioretty (Glass, Smith), 41. Tuch (Pacioretty, Schuldt)

San Jose Sharks: Jones (Dell) – Prout, Ferraro, Vlasic (A), DeSimone, Middleton, Knyžov, Roy – Gambrell, Brodzinski, Couture (C), Suomela, Bergmann, Radil, Labanc, Karlsson (A), True, Gregor, Jurtajkin, Letunov, Jayden Halbgewachs. Hlavní trenér: Peter DeBoer.
    Vegas Golden Knights: Fleury (Ferguson) – Merrill, Coghlan, McNabb, Whitecloud, Schuldt, Holden – Pacioretty (A), Glass, Tuch – Zykov, Eakin (A), Smith (A) – McKenzie, Nosek, Kolesar – Pirri, Roy, Duke. Hlavní trenér: Gerard Gallant.

Rozhodčí: Trevor Hanson, Kyle Rehman. Čároví: Vaughan Rody, Darren Gibbs

Diváci: 15052