Amiens – Bordeaux 1:3 (kon.) | Brest – Lyon 2:2 (kon.) | Lille – Štrasburk 2:0 (kon.)
Montpellier – Nîmes 1:0 (kon.) | Nantes – Rennes 1:0 (kon.) | Saint-Étienne – Méty 0:1 (kon.)
Toulouse – Angers 0:2 (kon.) | PSG – Remeš 0:2 (kon.)
Amiens SC
1:3 (1:2)
Girondins Bordeaux
Středa 25.09.2019, 19:00 • Stade de la Licorne, Amiens • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 7. kolo
    73. Samuel KALU - 1:3

73
    Bordeaux právě vstřelilo branku!
    Zničehonic se zrodil asi rozhodující moment celého zápasu! Nyní se hostům aktivní napadání už vyplatilo, Briand byl po zisku míče zády brance, a tak přihrával pod sebe na lépe postaveného SAMUELA KALUA. Ten už poněkolikáté vypálil a z jednadvaceti metrů tentokrát zamířil naprosto přesně.
    45+1. Yacine ADLI - 1:2

45+1
    Girondins v jediné nastavené minutě otáčí skóre! Přímý kop ze vzdálenosti devatenácti metrů excelentně zrealizoval YACINE ADLI, který sice kopal na stranu gólmana, ale Gurtner na prudký projektil k pravé tyči stejně nedosáhl.
    8. Yacine ADLI - 1:1

8
    V osmé minutě zápasu tu máme už druhý gól! Ten jde jednoznačně na vrub brankáře Régise Gurtnera, který špatným odkopem našel Otávia. Ten z jedničky přihrál YACINE ADLIMU a domácí gólman na kvalitní zakončení zpoza šestnáctky nedosáhl.
    2. John Stiven Mendoza - 1:0

2
    Amiens právě vstřelilo branku!
    Tak to je parádní začátek pro Amiens, které už od druhé minuty vede 1:0! Otero natáhl krok a přestože se sám trochu zahnal do nepalebného úhlu, tak dostal míč k vzdálenější tyči, kde na JOHNA STIVENA MENDOZU čekala naprosto rutinní dorážka.