Přerov – Vsetín 4:2 (kon.) | PZ Kladno – Hvězda Praha 2:3 (1:2 po s.n.) | Č. Budějovice – Slavia 2:4 (kon.)
Vítkovice – Zlín 6:4 (kon.) | Sparta – Kladno 4:6 (kon.) | Třinec – Poruba 7:0 (kon.)
Jihlava – Havlíčkův Brod 3:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Technika Brno 9:3 (kon.) | Kometa Brno – HK MD Šumperk 11:1 (kon.)
Olomouc – Havířov 1:4 (kon.) | Pardubice – Liberec 6:4 (kon.) | Tábor – Mountfield HK 2:8 (kon.)
K. Vary – Plzeň 1:4 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
6:4 (1:1, 1:1, 4:2)
Bílí Tygři Liberec
Čtvrtek 26.09.2019, 18:00 • enteria arena • Extraliga dorostu • Skupina Střed

Z enteria areny Vás zdraví Lukáš Horák (20:08:04)

V závěrečné dvacetiminutovce se s góly roztrhl pytel. Dynamo ve třetí třetině vsítilo čtyři branky. Liberec se dokázal prosadit pouze dvakrát. I přes to všechno jsme viděli velice pěkný hokej plný osobních soubojů a parádních hokejových akcí.

59:34
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    DOMINIK PAVLATA stvrzuje střelou do prázdné branky vítězství domácího týmu – 6:4! Asistence: Daniel Herčík.

58:11
    DANIEL HERČÍK převzal kotouč na modré čáře a i přes pád v mezi kruhy se dokázal rychle zvednout a přesně zakončit – 5:4! Asistence: Dominik Pavlata

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:30
    Po dlouhé době vidíme delší pasáž bez přerušení.

54:43
    Individuální akci z rohu hřiště zakončil v přesilové hře střelou mezi betony FRANTIŠEK FORMÁNEK – 4:4! Asistence: Daniel Herčík

54:13
    Dynamo hraje v plném počtu.

53:20
    Při hře čtyři na čtyři ohrozil domácí branku samostatným únikem Ondřej Culek.

52:57
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Tůma – 2 min., podrážení).

52:13
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Kubíček – 2 min., hákování).

51:52
    Liberec právě vstřelil branku!
    Liberec se opět ujímá vedení. Nikým nechráněný LUKÁŠ PLOS neměl problém zakončit – 3:4! Asistence: Luka Vodlan a Filip Kříž.

50:51
    Pavlata hledal před brankou Palečka, ale neúspěšně.

50:30
    Tentokrát rozhodčí přerušuje hru kvůli přihrávce rukou.

50:23
    Zakázané uvolnění Pardubic.

49:56
    Nedorozumění mezi hráči Dynama vyhnalo Východočechy z útočného pásma.

48:59
    Liberec hraje v plném počtu!

48:49
    JAKUB HUJER ujel pardubické obraně a ve vlastním oslabení srovnává skóre zápasu na 3:3! Bez asistence

47:42
    Palečkovu střelu před brankou tečoval Jan Matuška. Teč však mířila mimo.

46:59
    Jakub Masař si odpyká dvouminutový trest za hákování!

46:38
    Rychlý přechod do útočného pásma předvedli hráči Pardubic.

45:35
    Liberečtí podruhé v zápase trefují tyč!

44:49
    Domácí se poprvé v zápase dostávají do vedení zásluhou DOMINIKA PAVLATY – 3:2! Asistence: Pavol Štětka a Adam Paleček.

44:20
    V samostatném úniku na gólmana Krátkého neuspěl domácí hráč s číslem 13 Daniel Herčík.

41:55
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Putz – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Hois.

41:31
    Po neshodě mezi pardubickými hráči došlo k zmatku v obranném pásmu, z kterého pramení vyloučení domácího hráče!

40:47
    Do ofsajdu se dostali východočeští hokejisté.

40:14
    Krátce po začátku třetí části se domácí hráči proviňují zakázaným uvolněním.

40:01

Hráči obou týmů nastupují na ledovou plochu. Za malý okamžik začne třetí třetina.

Skončila druhá třetina dnešního zápasu, ve které jsme stejně jako v první viděli po jedné brance na obou stranách! Obě mužstva pokračují v nastaveném trendu z první třetiny, tedy že hrají aktivní a útočný hokej!
    Třetí třetina začne přibližně v 19:27.

40:00

39:33
    Tentokrát se do ofsajdu dostali hráči z Liberce.

39:02
    Liberečtí vyhazují puk a ubránili tak své další oslabení.

38:43
    Ofsajd domácích hokejistů.

37:17
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Putz – 2 min., nedovolené bránění).

36:50
    Signalizované vyloučení hráče libereckých hokejistů.

36:11
    Po krásném samostatném úniku při hře 4 na 4 vyrovnává skóre zápasu FRANTIŠEK FORMÁNEK! Bez asistence.

36:02
    Tvrdá střela Masaře skončila na hrudi domácího gólmana. Poté následovala drobná strkanice mezi oběma týmy.

35:22
    Dominik Pavlata vyloučen na 2 minuty za Hrubost. Poměr sil na ledě se tak vyrovná.

35:09
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Vodlan – 2 min.).

34:55
    Z poza branky se dostal do šance Vodlan, který se tlačil na brankáře Borovičku. Rozhodčí píská postavení útočícího hráče v brankovišti.

34:20
    Mikuláš Jenčovský proklouzl kolem padajícího obránce pardubického Dynama. Branku neohrozil.

33:45
    Zakázané uvolnění Bílých Tygrů.

31:39
    Plosova střela orazítkovala tyč Borovičkovy brány!

30:55
    Stále sledujeme vyrovnaný a útočný hokej.

29:19
    Hois odešel na střídačku po svých.

29:19
    Po tvrdém střetu u mantinelu zůstal na ledě ležet Hois. Vylučovat se nebude.

27:21
    Zcela volný se ocitl v mezikruží před brankářem Borovičkou FILIP KŘÍŽ a v samostatném úniku zakončil nad vyrážečku – 1:2! Asistence: Richard Patzelt

26:27
    Pardubice hrají v plném počtu!

25:45
    Liberečtí hráči si zatím nevědí s přesilovou hrou rady. Pardubice dobře brání!

24:27
    Jakub Koudelka podrazil v obranném pásmu libereckého hráče a odsedí si 2 minuty.

24:12
    Vhazování se bude opakovat.

24:12
    Ofsajd domácích hráčů.

22:50
    Nekvindova hokejka po tvrdém střetu přeletěla plexiskla v pardubické enteria areně.

21:13
    Rychlý přechod do útočného pásma předvedli domácí hokejisté, avšak Tvrdíkova střela skončila v lapačce hostujícího gólmana.

20:01
    Východočeši vstupují do druhé třetiny v početní výhodě.

20:01

Hráči pomalu najíždí na ledovou plochu.

V první třetině jsme viděli vyrovnaný hokej nahoru dolu. Šance si postupně připravila obě mužstva. Liberečtí se mohli dostat do vedení 2:1, ale branka nebyla uznána. Skóre je tak vyrovnané a o vítězi rozhodnou zbylé dvě třetiny.
    Druhá třetina začne přibližně v 18:40.

20:00

19:38
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Plos – 2 min., vysoká hůl).

18:59
    Východočeši se usadili v pásmu, avšak nedokázali vystřelit na branku.

17:37
    Pěknou individuální akci předvedl za brankou hostí Matuška!