Chabarovsk – Vladivostok 1:2 (kon.) | Čerepovec – Minsk 3:2 (1:0 po s.n.) | Nižněkamsk – Kunlun 3:4 (0:1 po s.n.)
Petrohrad – Ufa 4:1 (kon.) | Soči – Dynamo Moskva 3:4 (kon.) | Spartak Moskva – Jekatěrinburg 1:0 (kon.)
Amur Chabarovsk
1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
Admiral Vladivostok
Čtvrtek 26.09.2019, 11:00 • Platinum Arena, Chabarovsk • KHL

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (13:37:29)

Československá stopa v utkání

Marek Langhamer – celé utkání, 2 inkasované branky, úspěšnost zákroků – 92,9%.

Michal Jordán – 0+0, 1 střela na bránu, 2 trestné minuty, čas na ledě – 24:50.

Ondřej Vitásek – 1+0, 4 střely na bránu, čas na ledě – 14:14.

Hynek Zohorna – 0+1, 4 střely na branku, čas na ledě – 24:21.

Tomáš Zohorna – 0+0, 3 střely na branku, čas na ledě – 25:54.

Martin Bakoš – 0+0, 3 střely na branku, čas na ledě – 19:19.

Statistiky po celém zápase:

Střely na branku: 27 – 28
    Trestné minuty: 12 – 12
    Vhazování: 30 – 36
    Zblokované střely: 11 – 21
    Hity: 8 – 10

Už je za námi celé utkání mezi domácím Chabarovskem a Vladivostokem, po kterém si hosté vezou domů dva body za výhru v základní hrací době. Admiral rozhodl o svém vítězství ve druhé třetině, kdy dal dvě branky a otočil stav duelu ve svůj prospěch. Další branku jsme už v dnešním utkání neviděli a Amur ani neměl moc šancí v poslední periodě a hostující celek bránil celkem v pohodě svůj náskok.

59:52
    Tak to je poslední šance pro domácí celek. Vladivostok poslal puk znovu jen na zakázané uvolnění. Do konce utkání chybí posledních osm vteřin!

59:35
    Domácí si nyní nerozuměli na modré čáře, a tak se hosté dostali k puku a poslali ho do středního pásma. Amur tak musel vyklidit útočné pásmo.

59:20
    V posledních vteřinách se opravdu hodně přerušuje. Nyní se kotouč dostal mimo hrací plochu, ovšem rozhodčí signalizuje, že to bylo s tečí plexiskla.

59:14
    Hokejisté Chabarovsku se nemohou dostat do útočného pásma, i když teď budou mít šanci. Střela z obranného pásma totiž skončila těsně vedle prázdná branky.

59:00
    Minuta do konce utkání!

58:25
    A mohlo být klidně rozhodnuto! Hostující hráč se dostal jako první k odraženému kotouči a prázdnou branku minul opravdu jen o kousek.

58:08
    A po oddechovém čase zůstává Marek Langhamer na střídačce, domácí to zkusí v šesti!

58:08
    Oddechový čas pro domácí.

58:00
    Do konce zápasu zbývají poslední dvě minuty. Domácí celek nadále prohrává o jednu branku a nevypadá to, že by mohl srovnat.

57:21
    Shawn Lalonde je na ledě!

56:56
    Ne, takhle to v podání domácích hokejistů opravdu nepůjde. Ti se nemohou dostat do nějakého tlaku v útočné třetině, natož k nějaké zajímavé šanci.

56:28
    A znovu to Chabarovsku nevyšlo. Admiral se bez nejmenších problémů dostal ke kotouči a poslal ho do středního pásma.

56:05
    Což nyní naprosto potvrdil. Domácí hráči totiž poslali kotouč jen na zakázané uvolnění, a tak následuje buly po pravé ruce Marka Langhamera.

55:55
    Nyní má Amur obrovskou šanci na srovnání stavu. Pár minut před koncem hraje přesilovou hru, ovšem ta se jim zatím moc nedaří.

Denisa Józsová

Branky a nahrávky: 11. Vitásek (H. Zohorna, Fajzullin) – 23. V. Strelcov (Konnov, Lomako), 38. Lalonde (Almqvist, Vicharev)

Amur Chabarovsk: Langhamer (Alikin) – Korobov, Jordán, V. Vasiljev, Kondratěv, Turbin, Kamalov, Alexandrov, Vitásek – H. Zohorna, T. Zohorna, Fajzullin – A. Lazarev, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Ruděnkov, Kapiturov, Gorškov – Gizdatullin, Kacuba.
    Admiral Vladivostok: Olkinuora (Krasotkin) – Lalonde, Almqvist, Miščenko, Kozlovskij, Ďakov, Bobrjašov, Ostrovskij – Vicharev, Ljungh, Bakoš – Lisin, J. Petrov, V. Butuzov – Mereskin, Glazačev, K. Voronin – V. Strelcov, Konnov, Lomako – Zajcev.

Rozhodčí: Belov, Oskirko – Zacharenkov, Sivov