Přerov – Vsetín | 4:2 (kon.) | | | PZ Kladno – Hvězda Praha | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Č. Budějovice – Slavia | 2:4 (kon.) |
Vítkovice – Zlín | 6:4 (kon.) | | | Sparta – Kladno | 4:6 (kon.) | | | Třinec – Poruba | 7:0 (kon.) |
Jihlava – Havlíčkův Brod | 3:6 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Technika Brno | 9:3 (kon.) | | | Kometa Brno – HK MD Šumperk | 11:1 (kon.) |
Olomouc – Havířov | 1:4 (kon.) | | | Pardubice – Liberec | 6:4 (kon.) | | | Tábor – Mountfield HK | 2:8 (kon.) |
K. Vary – Plzeň | 1:4 (kon.) |
Chabarovsk – Vladivostok | 1:2 (kon.) | | | Čerepovec – Minsk | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Nižněkamsk – Kunlun | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Petrohrad – Ufa | 4:1 (kon.) | | | Soči – Dynamo Moskva | 3:4 (kon.) | | | Spartak Moskva – Jekatěrinburg | 1:0 (kon.) |
Boston – New Jersey | 2:0 (kon.) | | | Pittsburgh – Detroit | 4:2 (kon.) | | | Toronto – Montreal | 3:0 (kon.) |
Buffalo – Columbus | 4:3 (po pr.) | | | Nashville – Carolina | 3:0 (kon.) | | | Chicago – Washington | 0:6 (kon.) |
Vancouver – Ottawa | 2:6 (kon.) | | | Anaheim – Los Angeles | 2:0 (kon.) | | | Vegas – Colorado | 1:4 (kon.) |
po s.n. (1:0)
Severstal Čerepovec
3:2
(0:0, 2:2, 0:0 - 0:0)
HC Dinamo Minsk
David Suchý
Branky a nahrávky:
34. A. Alexejev (Chabarov, J. Jakovlev), 39. Trubačjov (Kudako, Vovčenko), rozh. náj. A. Galimov – 29. Prince (Shore, Pulkkinen), 36. Shore (Prince)
Rozhodčí: Sergejev, Ščenjov – Golovljov, Savenkov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Francis Paré (MIN)
0:0 Jegor Morozov (CER)
2. série:
0:0 Andrej Stěpanov (MIN)
0:0 Dmitrij Markovin (CER)
3. série:
0:0 Shane Prince (MIN)
0:0 Jurij Trubačjov (CER)
4. série:
0:0 Teemu Pulkkinen (MIN)
0:0 Andrej Alexejev (CER)
5. série:
0:0 Drew Shore (MIN)
1:0 Ansel Galimov (CER)
Severstal Čerepovec:
Podjapolskij (Chakimov) – N. Chlystov, Baldajev, Chabarov, Chochlov, Makejev, Kudako, Rogov – Liška, Jakimov (A), Monachov (A) – Morozov, Markovin, Kodola – Trubačjov (C), Geraskin, Vovčenko – Nikolišin, J. Jakovlev, A. Galimov – A. Alexejev.
Náhradníci:
Trenér:
HC Dinamo Minsk: Enroth (Osipkov) – Gragnani (A), Jerjomenko, Gotovec (C), Jevenko, Děrjabin, Znacharenko, Bokun – Shore, Pulkkinen, Prince – Stefanovič, Paré (A), A. Kosticyn – An. Stěpanov, Martynov, Kovyršin – Kitarov, Grecky, Feoktistov – Kazjanin.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Dinamo Minsk: Enroth (Osipkov) – Gragnani (A), Jerjomenko, Gotovec (C), Jevenko, Děrjabin, Znacharenko, Bokun – Shore, Pulkkinen, Prince – Stefanovič, Paré (A), A. Kosticyn – An. Stěpanov, Martynov, Kovyršin – Kitarov, Grecky, Feoktistov – Kazjanin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Sergejev, Ščenjov – Golovljov, Savenkov
Diváci:
Adam Liška (CER) 0+0, 3 střely, čas na ledě 16:06 (20:41:09)
Střely na branku – 28:25.
Zblokované střely – 6:16.
Vyloučení – 3:5.
Využití přesilovek 1/5 – 0/3.
Vhazování – 30:32.
Autorem vítězné branky je ANSEL GALIMOV.