Vladivostok – Kunlun 2:1 (kon.) | Novosibirsk – Nižněkamsk 4:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Dynamo M. 1:4 (kon.)
Magnitogorsk – N.Novgorod 2:3 (3:4 po s.n.) | CSKA Moskva – Riga 6:1 (kon.) | Petrohrad – Čeljabinsk 1:2 (kon.)
Viťaz – Spartak Moskva 1:2 (0:2 po s.n.)
po s.n. (3:4)
Metallurg Magnitogorsk
2:3 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Sobota 05.10.2019, 14:00 • UKRK Arena Metallurg, Magnitogorsk • KHL
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:41:40)
     
    Dnešní utkání sledovalo 5 776 diváků.
     
    Československá stopa v utkání

    Na soupiskách obou mužstev nefigurují čeští nebo slovenští hokejisté.
     
    STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

    Metallurg Magnitogorsk: 28

    Torpedo Nižnij Novgorod: 32.
     
    Vítězstvím favorizovaného Torpeda končí tento zápas, který musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V nich zazářil Michail Varnakov (N.Novgorod), který jen třikrát a pokaždé byl úspěšný, třetím nájezdem také nakonec rozhodl o vítěství svého mužstva.
     
    Konec zápasu.
    Michail VARNAKOV - 2:3
     
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Torpedo Nižnij Novgorod.
    Autorem vítězné branky je MICHAIL VARNAKOV.
    Roman LJUBIMOV
     
    8. série
    3:4
    Roman LJUBIMOV neproměňuje.
    Michail VARNAKOV
     
    8. série
    3:4
    Michail VARNAKOV proměňuje.
    Roman LJUBIMOV
     
    7. série
    3:3
    Roman LJUBIMOV proměňuje.
    Michail VARNAKOV
     
    7. série
    2:3
    Michail VARNAKOV proměňuje.
    Vladimir GALUZIN
     
    6. série
    2:2
    Vladimir GALUZIN neproměňuje.

    Martin Dvořák

    Branky a nahrávky: 4. Mozjakin (Paršin), 54. J. Jakovlev (Ljubimov, Vereščagin) – 18. Žafjarov (Ch. Genoway, Schroeder), 30. Q. Howden (Bočarov), rozh. náj. Varnakov

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Roman Ljubimov (MET)
    0:0   Jordan Schroeder (NNO)
    2. série:
    0:0   Bogdan Potěchin (MET)
    0:1   Anton Šenfeld (NNO)
    3. série:
    1:1   Denis Paršin (MET)
    1:1   Damir Žafjarov (NNO)
    4. série:
    2:1   Andrej Loktionov (MET)
    2:1   Charles Genoway (NNO)
    5. série:
    2:1   Maxim Matuškin (MET)
    2:2   Michail Varnakov (NNO)
    6. série:
    2:2   Anton Šenfeld (NNO)
    2:2   Vladimir Galuzin (MET)
    7. série:
    2:3   Michail Varnakov (NNO)
    3:3   Roman Ljubimov (MET)
    8. série:
    3:4   Michail Varnakov (NNO)
    3:4   Roman Ljubimov (MET)


    Metallurg Magnitogorsk: S. Galimov (30. Košečkin) – Antipin (A), J. Birjukov, J. Jakovlev (A), Vereščagin, Běreglazov, Matuškin, Dronov – Ljubimov, Několenko, Timkin – Galuzin, Mozjakin (C), Paršin – Rasmussen, Dorofejev, Potěchin – Loktionov, Kozun, Rožkov – Korobkin.
    Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (Molkov) – Barancev (C), Orlov, Ch. Genoway, Mišarin, Volčenkov (A), Aljajev, Zborovskij – Žafjarov, Schroeder, Šenfeld – Belevič, Varnakov (A), Bočarov – Verjajev, D. Iljin, Urakov – Q. Howden, Szczechura, Gončaruk.

    Rozhodčí: Kulev, Spirin – Antonov, Parikov

    Diváci: 5 776