K. Vary – Litvínov 4:3 (po pr.)
konec
Florida Panthers
3:6 (0:4, 1:1, 2:1)
Carolina Hurricanes
Středa 09.10.2019, 01:00 • BB&T Center, Sunrise • NHL
Předzápasové kurzy
Partner:
  58:41 Sebastian AHO - 3:6
   
  58:41
  Carolina právě vstřelila branku!
  Je hotovo! SEBASTIAN AHO se dostal s pukem do úniku a bez problémů zakončil do prázdné branky. Asistence: Jaccob Slavin.
  55:52 Jevgenij DADONOV - 3:5
   
  55:52
  Florida právě vstřelila branku!
  A tuto výhodu dokázala využít! Florida snižuje na rozdíl dvou branek! Mimo střeleckou byl Barkov, který křižnou přihrávkou kolem brankoviště našel Huberdeaua. Ten ještě posunul puk mezi kruhy na JEVGENIJE DADONOVA, který pohotovou střelou snižuje! Asistence: Jonathan Huberdeau, Aleksander Barkov.
  49:34 Keith YANDLE - 2:5
   
  49:34
  Florida právě vstřelila branku!
  Důležitý gól Floridy, která využila přesilovku 4 proti 3 a ještě živí naději na to, že s výsledkem něco udělá. KEITH YANDLE měl spoustu prostoru v pravém kruhu a vypálil na Reimera z voleje. Brankáři hostů propadl puk mezi betony. Asistence: Mike Hoffman, Brett Connolly.
  23:51 MacKenzie WEEGAR - 1:5
   
  23:51
  Florida právě vstřelila branku!
  Florida ukončila čekání na branku. Reimer dělal, co jen mohl, ramenem vyrazil puk na horní tyčku, betonem odražený kotouč vykopl, ale pouze před sebe do brankoviště. V sedě poté nedokázal už zamezit MACKENZIEMU WEEGAROVI v úspěšné dorážce. Asistence: Mike Hoffman, Aleksander Barkov.
  21:31 Ryan DZINGEL - 0:5
   
  21:31
  Carolina právě vstřelila branku!
  Ani střídání brankářů Floridě moc nepomohlo. Jenže Montembeault neměl vůbec lehkou pozici. Poté, co vyrazil střelu zpoza kruhů se puk odrazil k RYANU DZINGELOVI na levé straně a dorážka do zčásti odkryté klece slavila úspěch. Asistence: Martin Nečas, Haydn Fleury.
  18:14 Ryan DZINGEL - 0:4
   
  18:14
  Carolina právě vstřelila branku!
  Tohle už je debakl pro domácí. Využitá přesilová hra po střílené přihrávce Teräväinena, kterou protečoval za záda Bobrovského RYAN DZINGEL. Asistence: Teuvo Teräväinen, Andrej Svečnikov.
  15:37 Dougie HAMILTON - 0:3
   
  15:37
  Carolina právě vstřelila branku!
  Bobrovskij sice zastavil únik soupeře, když se mu podařilo vytěsnit zakončení Svěčnikova. Ale pokračující akce hostů přinesla přihrávku na levou stranu, odkud DOUGIE HAMILTON otřel puk o vyrážečku brankáře a poslal puk pod horní tyčku. Asistence: Andrej Svečnikov, Jordan Staal.
  11:04 Teuvo TERÄVÄINEN - 0:2
   
  11:04
  Carolina právě vstřelila branku!
  Rozhodčí se sice chvíli radili, ale nakonec gól TEUVA TERAVAINENA uznávají! Finský mladík usměrnil vysoký puk do svou tečí za záda Bobrovského, byť se zdálo, že zahrál nad úrovní horní tyčky. Asistence: Haydn Fleury, Nino Niederreiter.
  06:48 Jordan STAAL - 0:1
   
  06:48
  Carolina právě vstřelila branku!
  Byť měli opticky domácí mnohem více ze hry, jsou to hosté, kteří otevírají skóre utkání! Střela od modré nebyla přesná, ale přes dva odrazy se dostala před brankoviště k JORDANU STAALOVI, který puk procpal za Bobrovského. Asistence: Brock McGinn, Jake Gardiner.

  Jan Vojkůvka

  Branky a nahrávky: 24. Weegar (Hoffman, Barkov), 50. Yandle (Hoffman, Connolly), 56. Dadonov (Huberdeau, Barkov) – 7. J. Staal (B. McGinn, Gardiner), 12. T. Teräväinen (H. Fleury, Niederreiter), 16. D. Hamilton (Svečnikov, J. Staal), 19. Dzingel (T. Teräväinen, Svečnikov), 22. Dzingel (Nečas, H. Fleury), 59. Aho (Slavin)


  Florida Panthers: Bobrovskij (20. Montembeault) – Ekblad, Matheson, Strålman, Weegar, Pysyk, Yandle – Dadonov, Barkov, Huberdeau – Connolly, Trocheck, Hoffman – Hawryluk, Borgström, Vatrano – Sceviour, Acciari, Hunt.
  Carolina Hurricanes: Reimer (Mrázek) – D. Hamilton, Slavin, Pesce, Edmundson, H. Fleury, Gardiner – T. Teräväinen, Aho, Niederreiter – B. McGinn, J. Staal, Svečnikov – Nečas, Haula, Dzingel – Martinook, Wallmark, Foegele.

  Rozhodčí: Hebert, Walsh – Racicot, Gibbs

  Diváci: 11 638