K. Vary – Litvínov 4:3 (po pr.)
konec
Nashville Predators
5:2 (1:0, 1:1, 3:1)
San Jose Sharks
Středa 09.10.2019, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL
Předzápasové kurzy
Partner:
  58:19 Dante FABBRO - 5:2
   
  58:19
  Nashville právě vstřelil branku!
  DANTE FABBRO se dostal k puku na pravé straně obranného pásma a střelou zápěstím zamířil do prázdné brány hostí! Asistence: Ryan Johansen.
  55:37 Brent BURNS - 4:2
   
  55:37
  San Jose právě vstřelilo branku!
  BRENT BURNS předvedl na vnitřním oblouku pravého kruhu rychlé zpracování a střelou zápěstím zamířil nad pravým betonem Pekky Rinneho ke vzdálenější levé tyči! Gól naděje. Asistence: Lean Bergmann a Dylan Gambrell.
  47:24 Filip FORSBERG - 4:1
   
  47:24
  Nashville právě vstřelil branku!
  FILIP FORSBERG zakončil nádhernou kombinaci Predators gólem, když z bodu levého kruhu pro vhazování vymetl střelou zápěstím bližší horní roh brány! Predators znovu udeřili a je to 4:1. Asistence: Matt Duchene a Mikael Granlund.
  42:51 Kyle TURRIS - 3:1
   
  42:51
  Nashville právě vstřelil branku!
  KYLE TURRIS vystřelil na bodu levého kruhu a krásnou střelou zápěstím zamířil pod lapačkou Martina Jonese do vzdálenějšího pravého horního rohu brány! Asistence: Rocco Grimaldi.
  35:12 Evander KANE - 2:1
   
  35:12
  San Jose právě vstřelilo branku!
  Logan Couture nahodil puk z levého křídla před bránu a EVANDER KANE skvělou tečí usměrnil puk ze vzduchu ke vzdálenější pravé tyči! Je to 2:1! Asistence: Logan Couture a Brent Burns.
  30:25 Roman JOSI - 2:0
   
  30:25
  Nashville právě vstřelil branku!
  Filip Forsberg orazítkoval střelou z levého kruhu pro vhazování po přihrávce Matta Duchena zpoza brány přední tyč, z dorážky se ale poté prosadil ROMAN JOSI! Je to 2:0! Bez asistence.
  06:16 Roman JOSI - 1:0
   
  06:16
  Nashville právě vstřelil branku!
  ROMAN JOSI si najel v mezikruží na přihrávku Coltona Sissonse z pravého křídla a krásnou střelou zápěstím vymetl nad vyrážečkou Martina Jonese vzdálenější levý horní roh brány! Preds vedou. Asistence: Colton Sissons a Ryan Ellis.

  Tomáš Reiner

  Branky a nahrávky: 7. Josi (Sissons, Ellis), 31. Josi, 43. Turris (Grimaldi), 48. F. Forsberg (Duchene, Mikael Granlund), 59. Fabbro (Johansen) – 36. E. Kane (Couture, Burns), 56. Burns (Bergmann, Gambrell)


  Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm (A), Fabbro, Irwin, Y. Weber – C. Smith, Johansen, Arvidsson – F. Forsberg, Duchene, Mikael Granlund – Sissons, Bonino, Watson – Grimaldi, Turris, Järnkrok. Hlavní trenér: Peter Laviolette.
  San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Vlasic, Burns (A), Dillon, E. Karlsson, Ferraro, T. Carrick – Meier, Couture (C), Labanc – E. Kane, Hertl (A), Goodrow – Radil, J. Thornton, M. Karlsson – Bergmann, Gambrell, Brodzinski. Hlavní trenér: Peter DeBoer.

  Rozhodčí: Frederick L’Ecuyer, Justin St. Pierre. Čároví: Jesse Marquis, Vaughan Rody

  Diváci: 17251