K. Vary – Litvínov | 4:3 (po pr.) |
Litoměřice – Kadaň | 4:2 (kon.) | | | Benátky n/J – Prostějov | 2:8 (kon.) | | | Jihlava – Havířov | 1:3 (kon.) |
Motor ČB – Frýdek-M. | 3:2 (kon.) | | | Chomutov – Poruba 2011 | 8:3 (kon.) | | | Slavia – Sokolov | 4:0 (kon.) |
Přerov – Vsetín | 2:1 (kon.) |
Florida – Carolina | 3:6 (kon.) | | | Pittsburgh – Winnipeg | 1:4 (kon.) | | | Washington – Dallas | 3:4 (po pr.) |
NY Islanders – Edmonton | 2:5 (kon.) | | | Detroit – Anaheim | 1:3 (kon.) | | | Nashville – San Jose | 5:2 (kon.) |
Calgary – Los Angeles | 3:4 (po pr.) | | | Vegas – Boston | 3:4 (kon.) |
Kunlun – Nižněkamsk | 2:1 (kon.) | | | Čeljabinsk – Dynamo Moskva | 3:2 (kon.) | | | Ufa – Barys | 1:2 (kon.) |
N.Novgorod – Viťaz | 4:2 (kon.) | | | Čerepovec – Spartak Moskva | 3:2 (kon.) | | | Riga – Minsk | 3:2 (kon.) |
Děčín – Mostečtí Lvi | 2:3 (kon.) | | | Bílina – Dvůr Králové n. L. | 4:6 (kon.) |
Třinec – Lausanne | 2:1 (po pr.) | | | Pelicans Lahti – Junosť Minsk | 2:4 (kon.) | | | EC-KAC – Biel | 3:6 (kon.) |
Zug – Plzeň | 5:2 (kon.) |
Spišská N. Ves – Žilina | 5:1 (kon.) | | | Martin – Skalica | 2:1 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Levice | 6:3 (kon.) |
Topoľčany – Dubnica | 3:1 (kon.) | | | Bratislava Capitals – Trnava | 8:3 (kon.) |
Black Dogs Budweis – HC UP Olomouc | 2:6 (kon.) | | | Akademici Plzeň – VUT Cavaliers Brno | 6:2 (kon.) |
konec
Torpedo Nižnij Novgorod
4:2
(0:1, 2:1, 2:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Petr Frömel
Branky a nahrávky:
26. Q. Howden (Varnakov, Aljajev), 35. Žafjarov (Schroeder, Tichomirov), 42. Orlov (Bočarov), 52. Varnakov (Schroeder, Žafjarov) – 4. Laričev (P. Černov), 28. Jormakka (V. Lajunen, M. Aaltonen)
Rozhodčí: Bondar, Rogačev – Galimov, Stroganov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Torpedo Nižnij Novgorod:
Tichomirov (Molkov) – Orlov, Barancev (C), Mišarin, Ch. Genoway, Aljajev, Volčenkov (A), Zborovskij – Šenfeld, Schroeder, Žafjarov – Varnakov (A), Belevič, Bočarov – Urakov, D. Iljin, Verjajev – Gončaruk, Szczechura, Q. Howden.
Náhradníci:
Trenér:
HC Viťaz Moskevská oblast: I. Ježov (Saprykin) – Jevsejenkov (C), Jeřábek, V. Lajunen, Golovkov, Šinkevič, Katičev, Pylenkov – A. Ševčenko, Švec-Rogovoj, Makejev – Jormakka, M. Aaltonen (A), Grebenščikov – Laričev, P. Černov, Mons – Arťuchin (A), Mojsejev, Vyglazov – Koltygin.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Viťaz Moskevská oblast: I. Ježov (Saprykin) – Jevsejenkov (C), Jeřábek, V. Lajunen, Golovkov, Šinkevič, Katičev, Pylenkov – A. Ševčenko, Švec-Rogovoj, Makejev – Jormakka, M. Aaltonen (A), Grebenščikov – Laričev, P. Černov, Mons – Arťuchin (A), Mojsejev, Vyglazov – Koltygin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bondar, Rogačev – Galimov, Stroganov
Diváci:
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Anton Šenfeld – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).