Jihlava – Kometa Brno 3:7 (kon.)
konec
HC Dukla Jihlava
3:7 (2:4, 0:2, 1:1)
HC Kometa Brno
Čtvrtek 10.10.2019, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • turnaj O Pohár DHL • 15. kolo
Partner:
   
  Konec zápasu. (20:00:33)
   
  59:59
  Se závěrečným hvizdem dostávají hosté ještě trest za podražení. Jsou z toho dvě minuty pro Patrika Vašíčka, který si je samozřejmě již neodsedí.
   
  59:47
  Možná poslední střela dnešního zápasu. Tvrdý pokus Sedláčka od modré končí těsně vedle.
   
  58:49
  Hned z protiútoku zastavil Chaloupek akci hostí dva na dva, když pokryl puk a poté ho z pod něj získali jihlavští hokejisté.
   
  58:36
  V situaci tři na dva nahrával Juda z pravé strany puk pro Pětníka, kterému ale uskočil od hole a dobrá možnost tak vyšla do ztracena.
   
  58:00
  Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny tohoto zápasu.
   
  56:31
  Kometa v klidu kráčí za třemi body do tabulky Turnaje O Pohár DHL.
   
  54:42
  Hosté hrají opět v plném počtu.
   
  54:28
  Rána Daniela Piskače vypadla Rachůnkovi z výstroje a rázem bylo před komeťáckou brankou pořádně rušno. Už to vypadalo, že v jednu chvilku zasune Vyvial puk do sítě, ale nepodařilo se mu jej protlačit za čáru.
   
  53:12
  Matěj Svoboda si vyměnil puk se Sebastianem Bartesem a druhý jmenovaný po hezké kombinační akci zakončoval, ovšem těsně minul levou tyč Chaloupka.
   
  52:42
  Další brněnský faul, ale již za jasně rozhodnutého stavu to zřejmě tolik "nebolí". Petr Žák dostává dvě minuty za napadení.
   
  51:46
  Sebastian Bartes se natlačil jako tank až před branku, ovšem Chaloupka tentokrát nepřekonal. Gólman Dukly udržel puk před čárou.
   
  50:34
  Jindřich Kardoš se i za tohoto stavu prezentoval dobrou bojovností, když v nepříznivé situaci jednoho proti dvěma skluzem zastavil přihrávku Malého na dalšího brněnského forvarda, najíždějícího si před Chaloupka.
   
  50:16
  Hosté hrají v plném počtu.
   
  50:00
  A ani další část jihlavské přesilovky není moc povedená, takže se skóre nemění.
   
  48:26
  Jenže Dukle opět utíká kotouč do středního pásma.
   
  48:16
  Dílčí jihlavský tlak přináší další vyloučení hostí – kapitán Daniel Kowalczyk se dopustil krosčeku.
   
  47:01
  Patrik Čermák se prodral s pukem až před branku, kde mu ale opět vystavil stopku svým zákrokem gólman Rachůnek.

  Tomáš Lysý


  Hledáme zpravodaje pro A-tým i mládež HC Dukla Jihlava. Více informací zde.

  Branky a nahrávky: 6. Juda (Pětník), 13. Kardoš (Čermák), 42. Gergel – 7. Svoboda (Kunc, Dufek), 9. Kunc (Svoboda, Kowalczyk), 10. Kunc (Vašíček, Kowalczyk), 14. Vašíček (Bartes), 25. Indrák (Malý, Plášek), 28. Malý (Indrák, Plášek), 43. Svoboda


  HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Krejčí) – Dvořák, Rašín, Černohorský, Trávník, Křišta, Piskač, Nikolič – Pětník, Juda, Brož – Kardoš, Krajíček, Čermák – Vyvial, Gergel, Fiala – Barák. Trenér: Štěpán Moravec
  HC Kometa Brno: Rachůnek (Kubík) – Sedláček, Kowalczyk, P. Vašíček, Holemý, Furch – Kunc, Dufek, Svoboda – Malý, Indrák, Plášek – D. Vašíček, Bartes, Martiška – Žák, Snášel. Trenér: Jan Zachrla

  Rozhodčí: Ondráček – Polák, Rampír