Hr. Králové B – Chlumec n/C 1:1 (4:2 po pen.) | Dukla B – Jablonec B 0:1 (kon.) | Brozany – Ústí n/O 0:1 (kon.)
Zápy – Liberec B 2:0 (kon.)
SK Sokol Brozany
0:1 (0:1)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Neděle 13.10.2019, 15:30 • Brozany • Česká fotbalová liga (B) • 10. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

Brozany

Domácí Brozany se nachází na poslední příčce tabulky, mají na kontě pouhé tři body a skóre 8:25. V minulém kole Brozany prohrály v Chlumci vysoko 1:5 a byla to jejich osmá prohra v řadě.
    Nejlepším střelcem týmu je Davi Hovsepyan se čtyřmi brankami.

Ústí nad Orlicí

Hosté na tom nejsou o moc lépe, nachází se na třinácté pozici se 12 body a skóre 14:19. V minulém kole dokázalo Ústí porazit rezervu Pardubic 1:0 a zastavilo tak jejich sérii tří proher v řadě.
    Nejlepším střelcem hostujícího týmu je třígólový Jakub Chleboun.

Sokol Brozany: Lipš – Bubeníček, Obrtlík, Luzin, Mešič, Hruštinec – Cibulka (C), Hloušek, Jakš, Bories – Hovsepyan
    Náhradníci: Chukwuma, Turek, Walter, Pavlíček, Tichý, Výborný, Němec

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Jeřábek – Falta, Chleboun, Langer, Souček, Špatenka, Grepl, Vaňous (C), Mayer, Skalický, Habrman
    Náhradníci: Abrahams, M. Krátký, Pinkava, Nágl, Pazdera, J. Krátký

Rozhodčí: Matějček – Radina, Štefan.

Utkání za malou chvíli začne. Domácí nastupují v červených dresech, hosté ve žlutých.

1

1
    Úvodní výkop má na svědomí Jiskra, ta hned nakopává míč dopředu.

2
    Domácí si nerozuměli, míč tak má zpět Ústí.

3
    Ústí má k dispozici rohový kop.

5
    Rohový kop ale domácí odvrátili, následně se o centr pokoušel Hloušek, jeho pokus byl ale moc dlouhý a domácí začínají od Lipše.

5
    Dlouhou přihrávku hostů vystihl domácí brankář.

7
    Centr Vaňouse poslal do bezpečí jeden z domácích hráčů.

8
    Obrtlík velmi dobrým skluzem zastavuje útočnou akci Jiskry.

10
    Nyní je to velký boj ve středu hřiště.

11
    První střelu zapisuje Ústí nad Orlicí, ta ale končí vysoko nad bránou Lipše.

12
    Volný přímý kop z dobré pozice mají nyní k dispozici Brozany.

13
    Domácí vstřelili z přímého kopu gól, ten ale nebyl uznán pro ofsajdové postavení!

14
    Dlouhá přihrávka domácího hráče nikoho nenašla.

16
    Hosté mají k dispozici volný přímý kop z nějakých 22 metrů.

19
    V dobré pozici před brankou se ocitl jeden z domácích hráčů, jeho hlavička ale konči těsně nad bránou.

22
    Brozany nyní drží míč na svých kopačkách a pomalu se vydávají vpřed.

24
    Domácí si opět nerozuměli a možnost výkopu tak má Jeřábek.

24
    Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!

A je to 0:1! Ústí nad Orlicí se prosazuje z přímého kopu. JAN SOUČEK dává úvodní branku zápasu hlavou.
    24. SOUČEK - 0:1

28
    Teď to vypadalo že domácí Jakš byl faulován v pokutovém území, rozhodčí ale zůstává klidný a pokračuje se ve hře.

30
    Hvizd rozhodčího zastavuje akci domácích, jednalo se o faul a Brozany tak budou mít možnost standardní situace z téměř podobné pozice ze kterého dokázali skórovat, podle rozhodčího to bylo ale z ofsajdu.

31
    Jakš pěkně postupoval k bráně Jeřábka, jeho přihrávka ale byla moc krátká.

31
    Žlutou kartu dostává Cibulka (Sokol Brozany).

34
    Pěknou střelu vyslal Bories, jeho pokus ale Jeřábek chytil.

34
    Zblokovaná střela hostů mířila pouze do břevna!

36
    Míč drží opět Brozany.

39
    Centr Součka nikoho nenašel, míč tak mají domácí.

40
    Útočný pokus hostů končí rohovým kopem.

41
    Ten ale nikoho nenašel a rychle dopředu postupuje domácí Sokol.

42
    Střela z hranice vápna končí vysoko nad.

43
    Dlouhý nákop domácích končí pouze v rukavicích Jeřábka.

45

Skončil první poločas ve kterém bylo k vidění mnoho nepřesností na obou stranách. Větší důvod k radosti mají rozhodně hráči hostujícího celku Ústí nad Orlicí, když po první poločase vedou po brance Součka ze 24. minuty.

46
    Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Bories, přichází Chukwuma.

48
    Dopředu postupovali hosté, jeden z hráčů Brozan ale předvedl dobrý obranný zákrok a útok zažehnal.

49
    Faul hostů a je tu další standardní situace.

51
    Centrovaný míč domácích sice našel hráče Brozan, ten se ale ke střele nedostal.

52
    Žlutou kartu dostává Chukwuma (Sokol Brozany).

53
    Nedorozumění v obraně Brozan a je z toho další rohový kop hostů.

56
    Volný přímý kop přibližně z 23 metrů pro Brozany!

57
    Brozany daly druhý gól! Ale ani tento druhý nebyl uznán pro ofsajd!

59
    Domácí jsou teď aktivnějším týmem, jejich pokusy jsou ale buď neúspěšně nebo končí ofsajdem.

60
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Mayer, přichází Nágl.

61
    Výborný obranný zákrok předvedl jeden z domácích hráčů a zabránil tak velké šanci hostů.

63
    Žlutou kartu dostává Souček (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).

64
    Žlutou kartu dostává Obrtlík (Sokol Brozany).

65
    Míč opět drží domácí.

65
    Obrovská šance domácích! Nejprve hlavičkoval do tyče Chukwuma, poté se k dorážce dostal Jakš, ten ale z bezprostřední blízkosti přestřeluje prázdnou bránu hostů.

68
    Střela hostů míří vysoko nad bránu Lipše.

71
    Na hrací ploše zůstává ležet jeden z domácích hráčů.

72
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Vaňous, přichází Pazdera.

75
    A je tu další faul Ústí nad Orlicí, míč tak mají Brozany.

75
    Před brankou se nacházel Chukwuma, jeho přízemní střelu ale Jeřábek zlikvidoval.

77
    Rohový kop pro domácí.

78
    Evidentní ofsajd hostů, pomezní rozhodčí ale opět zůstává v klidu.

80
    Faul hostů na polovině hřiště a je tu další snažení Brozan.

81
    Centr domácího Jakše nikoho nenašel.

82
    Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Luzin, přichází Walter.

84
    Dnešní utkání sleduje 294 diváků.

84
    Žlutou kartu dostává Turek (Sokol Brozany).

85
    Domácí se snaží o skórování ale jejich pokusy jsou neúspěšné, Jiskra se už spíše jenom brání a občas vyrazí do rychlého protiútoku.

87
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Habrman, přichází M. Krátký.

89
    Další volný přímý kop Brozan.

90
    A je tu další možnost domácích, mají k dispozici rohový kop.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty.

90+1
    Žlutou kartu dostává Jeřábek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).

90+2

A je tu konec. V dnešním utkání vyhrává tým Ústí nad Orlicí, nutno říci, že s velkým štěstím. Rozhodující branku dal ve 24. minutě Jan Souček. (17:18:17)