Poruba 2011 – Vsetín 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 4:3 (po pr.)
HC Slavia Praha
3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 17.10.2019, 18:00 • ZS Eden, Praha-Vršovice • turnaj O Pohár DHL • 11. kolo

59:50
    Faulem se nakonec provinil Martin Petrák (SLA), jenž je vyloučen za podrážení.

44:40
    Další série domácích příležitostí nepřinesla branku, ačkoliv Mikuláš Hovorka k ní měl blízko, ale zastavil ji faulem Jan Závora (MBL), jenž je za podrážení poslán na dvouminutovou rekreaci.

37:06
    Středočeši mají šanci na srovnání skóre. Na trestnou lavici putuje za zásah vysokou holí Tomáš Labuzík (SLA).

08:07
    Pražský celek nejprve nedokázal z pravého kruhu trefit branku Tadeáše Zeithamla, ale následně u mantinelu hákoval Michal Simon (MBL) a jde si na dvě minuty odfrknout.

05:05
    Jakub Janča (SLA) se provinil při mladoboleslavském útoku faulem a za své podrážení teď bude dvě minuty pykat na trestné lavici.

Richard Wagner

Branky a nahrávky: 25. Kižlin (Hradil, Míšek), 33. Janča (Petrák, Antoš), 49. Labuzík – 16. Mežnar (Dotter, Petržilka), 49. Simon (Dlask, Sýkora)

HC Slavia Praha: Málek (Pánek) – Fiala, Hovorka (A), Němeček, Antoš, Štíbr, Mareček, Klatt – Kižlin, Havrda, Hradil, Hasil, Ribarovski, Křenek, Turek, Míšek, Labuzík, Janča (A), Petrák (C).
    Trenér: Jiří Veber.

BK Mladá Boleslav: Zeithaml (Kmec) – Klikorka, Sýkora, Dotter (C), Houška (A), Vacík, Dudycha – Schulz, Závora, Dlask, Petržilka, Hašlar, Mežnar, Moucha, Petriska, Vasilev (A), Moravčík, Šíma, Simon.
    Trenér: Jan Křivohlávek.

Rozhodčí: Šindel – Brejcha, Jelínek