Boston – Tampa 3:4 (0:1 po s.n.) | Montreal – Minnesota 4:0 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 5:2 (kon.)
Winnipeg – NY Islanders 1:3 (kon.) | St. Louis – Vancouver 3:4 (0:1 po s.n.) | Calgary – Detroit 5:1 (kon.)
Arizona – Nashville 5:2 (kon.) | Vegas – Ottawa 3:2 (3:2 po s.n.) | Los Angeles – Buffalo 0:3 (kon.)
po s.n. (0:1)
St. Louis Blues
3:4 (1:0, 2:2, 0:1 - 0:0)
Vancouver Canucks
Pátek 18.10.2019, 02:10 • Enterprise Center, St. Louis • NHL
    Josh LEIVO - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Vancouver Canucks.
    Zápas rozhodl proměněným nájezdem JOSH LEIVO a po bekhendové kličce zařídil Vancouveru prémiový bod.
    52:05 Bo HORVAT - 3:3

52:05
    Vancouver právě vstřelil branku!
    A je srovnáno! Před Binningtonem vznikl obrovský závar, gólmana St. Louis dokonce na brankové čáře zastoupil i Parayko, zastavil dva pokusy, nicméně dorážka BO HORVATA už skončila za brankovou čárou. Asistence: Elias Pettersson, Josh Leivo.

50:05
    Domácí lavička navíc dostala ještě dvouminutový trest, ten odpyká David Perron.

50:05
    Dvě minuty za nedovolené bránění brankáři dostal Robert Thomas.

45:25
    Je tu přesilovka pro Vancouver, dvě minuty za hákování obdržel Robby Fabbri.

37:51
    V obranném pásmu se nedovoleného zákroku dopustil domácí Colton Parayko a obdržel dvě minuty za podrážení.
    33:22 J. T. Miller - 3:2

33:22
    Hosté se po rychle provedeném brejku vrací do hry. Motteho střela se odrazila od brankové konstrukce mezi kruhy, kde stál zcela nepokrytý J. T. MILLER a ten dokázal na dorážku ne zcela připraveného Binningtona prostřelit. Asistence: Tyler Motte, Tyler Myers.

30:32
    No a pozor, hosté jdou do tří, protože držení se dopustil Tyler Motte.

29:52
    Další přesilovka pro St. Louis, dvě minuty za vysokou hůl dostal Jake Virtanen.
    23:34 Vladimir TARASENKO - 3:1

23:34
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    No a najednou tu máme doslova gólovou smršť. St. Louis předvedlo další výpad, ránu Schwartze Demko pouze vyrazil před sebe a dovolil tak, aby VLADIMIR TARASENKO bekhendem dorazil puk za jeho záda! Asistence: Jaden Schwartz, Brayden Schenn.
    22:47 Alex PIETRANGELO - 2:1

22:47
    Domácí tým ale bleskově zareagoval a opět vede. Po přechodu do útočného pásma přišla přihrávka na levou stranu, kde se do puku opřel ALEX PIETRANGELO a ranou z první propálil Demka. Asistence: Oskar Sundqvist.
    22:04 Micheal FERLAND - 1:1

22:04
    A je srovnáno. Hosté se nejprve nemohli radovat, když gólman Binnington vytáhl zákrok bruslí u své pravé tyčky, ale o chviličku později se k dorážce nahození dostal MICHEAL FERLAND a pohotově poslal puk za gólmana St. Louis. Asistence: Brandon Sutter, Alexander Edler.

16:23
    Je tu přesilovka pro St. Louis, na modré čáře se faulu dopustil Alexander Edler a dostal dvě minuty za podrážení.
    14:25 Robby FABBRI - 1:0

14:25
    No vida, a hned tu jeden je! Od levého mantinelu střílel Steen, jeho pokus byl zablokován, Bozakova dorážka se pak od tyčky odrazila k ROBBY FABBRIMU a ten už zblízka dokázal doklepnout za Demkova záda! Asistence: Tyler Bozak, Alexander Steen.

04:07
    No a je po přesilovce, neboť v útočném pásmu se faulu dopustil faulu Ryan O'Reilly a dostal dvě minuty za podrážení.

02:56
    Je tu první vyloučení, přesilovku si zahraje domácí tým. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Troy Stecher.

02:18
    McIntyre neudržel puk na modré čáře a do brejku se tak dostal domácí Blais. Natlačil se před branku, kde chtěl udělat Demkovi forhendovou kličku, ten jej ale pravým betonem zvládl vychytat!

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 15. Fabbri (Bozak, Steen), 23. Pietrangelo (Sundqvist), 24. Tarasenko (Schwartz, B. Schenn) – 23. Ferland (B. Sutter, Edler), 34. J. T. Miller (Motte, T. Myers), 53. Horvat (E. Pettersson, Leivo), rozh. náj. Leivo