Bournemouth – Manchester Utd. 1:0 (kon.) | Arsenal – Wolverhampton 1:1 (kon.) | Aston Villa – Liverpool 1:2 (kon.)
Brighton – Norwich 2:0 (kon.) | Manchester City – Southampton 2:1 (kon.) | Sheffield Utd. – Burnley 3:0 (kon.)
West Ham – Newcastle 2:3 (kon.) | Watford – Chelsea 1:2 (kon.)
Brighton & Hove Albion
2:0 (0:0)
Norwich City
Sobota 02.11.2019, 16:00 • Amex Stadium, Falmer • Anglická Premier League • 11. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:59:06)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 5:0. Střely mimo: 12:4. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 10:8.

Je konec. Brighton & Hove Albion dnes zvítězil na své půdě 2:0 proti Norwich City. První poločas sice branku nepřinesl, ale pár šancí jsme se dočkali. Tu první měl v 11. minutě Marco Stiepermann, ale jeho pokus orazítkoval horní tyč. V 19. minutě se na druhé straně dostal ke střele Connolly, ovšem Krul si s ním poradil. Ve 36. minutě došlo ke zranění domácího obránce Webstera, který byl odnesen na nosítkách. V nastaveném čase první půle se Brighton dostal do velké šance, ale blok obrany Norwich City nepropustil balón.
    Druhá polovina utkání nebyla tak atraktivní, ale v 68. minutě padla první branka, kterou vstřelil Leandro Trossard a poslal tak domácí mužstvo do vedení. V 74. minutě mohl zvýšit náskok Maupay, ale Krul předvedl skvělý zákrok. V 85. minutě se už ale podařilo skórovat Shane Duffymu a Brighton zaslouženě zvítězil.

90+4

90+3
    Následná standardní situace ale nepřinesla nic nebezpečného a u míče tak je opět Brighton & Hove Albion.

90+2
    Nyní hostující celek získal volný kop z levé strany, protože se jeden hráč z celku Brightonu dopustil faulu.

90+1
    Ezequiel Schelotto se ocitl ve střelecké příležitosti, ale jeho pokus proletěl jen vedle pravé tyče.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Velice blízko byli domácí třetí brance! Po přízemním centru z levé strany se dostal s míčem do vápna Steven Alzate, ale ten nakonec vystřelil jen vedle levé tyče.

88
    Místo toho, aby Norwich vyvíjel tlak na svého soupeře, tak se hosté sami při rozehrávce dostávají pod tlak a posléze musí Krul odkopávat míče.

86
    Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Aaron Connolly, přichází Ezequiel Schelotto.
    85. Shane DUFFY - 2:0

85
    Brighton právě vstřelil branku!
    S velkou pravděpodobností je o vítězi tohoto zápasu rozhodnuto! Centr Leandra Trossarda ze standardní situace byl skvěle kopnutý do vápna, kde si sběhl za obranu SHANE DUFFY a možná i se štěstím dokázal zakončit k pravé tyči. Asistence: Leandro Trossard.

84
    Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Tom Trybull, přichází Todd Cantwell.
    Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Alexander Tettey, přichází Dennis Srbeny.

83
    Brighton si hlídá konec tohoto zápasu a drží míč na polovině svého soupeře.

81
    Domácí mužstvo nyní získalo autové vhazování na své polovině, ale následný centr do vápna nic nepřinesl.

80
    Střely na branku: 4:0

79
    Ovšem pokus z nohy Emiliana Buendíi letěl hodně nad domácí svatyni.

78
    Tohle je šance pro hosty, jelikož Stephens poslal Buendíu k zemi a Norwich City má k dispozici přímý kop z velmi dobré pozice.