K. Vary – Olomouc 2:3 (kon.) | Zlín – Plzeň 1:2 (kon.) | Sparta – Kometa Brno 5:4 (kon.)
Vítkovice – Kladno 3:4 (po pr.) | Mountfield HK – Pardubice 2:5 (kon.)
HC Sparta Praha
5:4 (0:0, 1:3, 4:1)
HC Kometa Brno
Neděle 03.11.2019, 16:00 • O2 arena (Praha - Vysočany) • Tipsport extraliga • 17. kolo

54:24
    A byl to Ondřej Němec (KOM), který je dalším viníkem. Brněnský obránce se provinil držením, čímž si od sudích vysloužil dvě minuty.

41:49
    Přesilovku si za malý okamžik vyzkouší domácí hokejisté. Obránce Komety Tomáš Malec (KOM) totiž vyhodil kotouč mezi diváky a dostává za to dvě minuty.

23:55
    Přesilová hra domácích končí. Jan Košťálek (SPA) inkasoval od rozhodčích dvě minuty za hákování. Budeme svědky hry čtyři na čtyři.

22:01
    Další přesilová hra pro domácí celek. Jakub Lev (KOM) dostal dvě minuty za držení. Kometa se bude muset za malou chvíli bránit proti přesile.

14:43
    Před malou chvílí skončila domácí přesilovka. Nyní budou mít možnost zahrát si ji také hosté z Brna. Milan Jurčina (SPA) se provinil nedovoleným bráněním.

12:10
    Na ledě se trošku přiostřilo. Jiří Smejkal (SPA) se pustil do Tomáše Plekance (KOM). Souboj skončil nerozhodně, nicméně domácí budou hrát přesilovku.

07:52
    Tak nakonec ne! Po poradě půjdou pykat Jan Buchtele (SPA) a na hostující straně Tomáš Malec (KOM). Za chvíli uvidíme hru ve čtyřech.

Petr Pavlík

Branky a nahrávky: 29. Smejkal (Jurčina), 50. V. Růžička (Říčka), 52. V. Růžička (Říčka, Tomáš Dvořák), 52. Řepík (Tomášek, Jurčina), 60. Tomášek (Řepík) – 22. Plekanec (Svačina, Pyrochta), 26. Svačina (Hruška), 27. Zaťovič (P. Holík, O. Němec), 46. Svačina (Plekanec)

HC Sparta Praha: Machovský (J. Sedláček) – Tomáš Dvořák, Blain, Ďaloga, Jurčina, Polášek, Košťálek, M. Jandus – Kudrna, Sukeľ, Říčka – Řepík, Tomášek, Smejkal – Buchtele, Pech, Forman – Rousek, V. Růžička, Dvořáček.
    HC Kometa Brno: Vejmelka (Klimeš) – Štencel, O. Němec, Gulaši, Pyrochta, Malec, Bartejs – Zaťovič, P. Holík, Kucsera – Plášek ml., Plekanec, L. Horký – Orsava, Hruška, Lev – Svačina, Kusko, Jenyš – Kunc.

Rozhodčí: Mrkva, Pešina – Ondráček, Svoboda

Diváci: 14 578