Dallas – Montreal 4:1 (kon.) | Boston – Ottawa 5:2 (kon.) | Florida – Detroit 4:0 (kon.)
Philadelphia – Toronto 3:4 (1:2 po s.n.) | Buffalo – NY Islanders 0:1 (kon.) | Carolina – New Jersey 3:5 (kon.)
Columbus – Calgary 0:3 (kon.) | Minnesota – St. Louis 3:4 (po pr.) | Arizona – Colorado 3:0 (kon.)
Vegas – Winnipeg 3:4 (po pr.) | San Jose – Vancouver 2:5 (kon.) | Los Angeles – Chicago 4:3 (po pr.)
Dallas Stars
4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
Montreal Canadiens
Neděle 03.11.2019, 00:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

57:56
    Hosté přichází i o poslední špetku naděje. Za nedovolené bránění bude na trestné lavici pykat Jeff Petry.
    56:18 Artturi LEHKONEN - 4:1

56:18
    Montreal právě vstřelil branku!
    První kaňka na jinak dobrém výkonu Stars – Ben Bishop nedlouho před koncem přichází o čisté konto. Byron vydoloval puk ze souboje u levého mantinelu. Suziki jej posunul na vrcholek pravého kruhu a ARTTURI LEHKONEN povedenou ranou z první zrušil nulu na gólovém kontu Habs. Asistence: Nick Suzuki, Paul Byron.
    55:08 Miro HEISKANEN - 4:0

55:08
    Dallas právě vstřelil branku!
    Žádné drama se konat nebude. Radek Faksa vyhrál buly v obranném pásmu a MIRO HEISKANEN střelou přes celé hřiště trefil nikým nehlídanou klec. Gallagher si pak ještě oprávně stěžoval na faul, v boji po vhazování dokonce přišel o zub. Asistence: Radek Faksa.

54:48
    Canadiens už nemají co ztratit. Price odjel z branky a hosté se pokusí o menší zázrak v šesti proti pěti.
    50:43 Denis GURJANOV - 3:0

50:43
    Devět minut před koncem třetí třetiny je asi rozhodnuto! Roope Hintz se natáhl pro přihrávku od Pavelskiho a zadovkou přes dva hráče parádně našel DENISE GURJANOVA, který neměl problém trefit poloprázdnou branku. Asistence: Roope Hintz, Joe Pavelski.

49:29
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Jordan Weal – 2 min., podrážení).

41:11
    Vznikl z toho faul v útočném pásmu od Andnrew Cogliana, takže Stars jdou už popáté v zápase do oslabení.
    38:49 Denis GURJANOV - 2:0

38:49
    Domácí v devětatřicáté minutě odskakují na rozdíl dvou gólů Ve druhé třetině skvěle hrající DENIS GURJANOV při trestném střílení překonal Price střelou mezi betony. Pro ruského útočníka je to třetí zásah v sezóně.

38:48
    Gurjanov se po skvělém pasu o mantinel od Hintze dostal do úniku. Při kličce do bekhendu byl faulován Fleurym a je z toho trestné střílení.

33:36
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (John Klingberg – 2 min., hákování).

16:51
    Alexandr Ragulov lehounce sekl do hokejky nahazujícího Weala a dostal přísné dvě minuty.
    15:24 Alexandr RADULOV - 1:0

15:24
    Tak tohle byla opravdu bleskově využitá přesilová hra! Důležité bylo už vhazování, které Seguin čistě vyhrál na ALEXANDRA RADULOVA a ten z osy hřiště uklidil puk k levé tyči Priceovy branky. Asistence: Tyler Seguin.

15:23
    Gurjanov posouval puk na zadní mantinel, kde Chiarot krosčekoval Dickinsona a stal se už čtvrtým vyloučeným hráčem.

08:55
    Druhý přesilovkový pokus pro hosty. Za hákování poslušně odjel na trestnou lavici kapitán Dallasu Jamie Benn.

04:17
    Přesilovka kanadského týmu rychle končí. Za nedovolené bránění míří na trestnou lavici Joel Armia.

03:28
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Alexandr Radulov – 2 min., krosček).

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 16. Radulov (Seguin), 39. Gurjanov (TS), 51. Gurjanov (Hintz, Pavelski), 56. Heiskanen (Faksa) – 57. Lehkonen (Suzuki, Byron)

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – J. Klingberg, Lindell, Heiskanen, Oleksiak, Fedun, Hanley – Radulov, Seguin, Ja. Benn (C) – Pavelski, Hintz, Gurjanov – Perry, Dickinson, Janmark – Comeau, Faksa, Cogliano.
    Montreal Canadiens: Price (Kinkaid) – S. Weber (C), Mete, Petry, Chiarot, C. Fleury, Reilly – Gallagher, Danault, Tatar – Armia, Domi, Drouin – Byron, Suzuki, Lehkonen – Weal, N. Thompson, Cousins.

Rozhodčí: Chmielewski, Lee – Sericolo, Murchison

Diváci: 18 532