Dallas – Montreal 4:1 (kon.) | Boston – Ottawa 5:2 (kon.) | Florida – Detroit 4:0 (kon.)
Philadelphia – Toronto 3:4 (1:2 po s.n.) | Buffalo – NY Islanders 0:1 (kon.) | Carolina – New Jersey 3:5 (kon.)
Columbus – Calgary 0:3 (kon.) | Minnesota – St. Louis 3:4 (po pr.) | Arizona – Colorado 3:0 (kon.)
Vegas – Winnipeg 3:4 (po pr.) | San Jose – Vancouver 2:5 (kon.) | Los Angeles – Chicago 4:3 (po pr.)

Winnipeg právě vstřelil branku!
    KYLE CONNOR v blízkosti levé tyče zamíchal s pukem a poté ho z blízkosti poslal mezi betony Malcolma Subbana! Winnipeg dovršil obrat a vyhrává! Asistence: Patrik Laine a Neal Pionk.

63:06
    Mark Scheifele si najel na vzdálenější pravé tyči na krásnou přihrávku z levé strany a poté mohl rozhodnout, Malcolm Subban ale vytáhl úžasný semafor! Fantastická a ukázková krádež gólu!

56:07
    Nate Schmidt stál na konci krásné kombinace na jeden dotek a přečíslení dva na jednoho, jeho pokus ale minul vzdálenější levou tyč brány!

55:23
    Jonathan Marchessault se ocitl před bránou v obrovské šanci, mezi betony Laurenta Brossoita ale z blízkosti nepřekonal a hra byla přerušena!
    53:17 Mark SCHEIFELE - 3:3

53:17
    MARK SCHEIFELE si najel před bránu Vegas na pěknou zadovku Kyla Connora z pravého rohu útočného pásma a mezi betony poté překonal Malcolma Subbana! Asistence: Kyle Connor.
    50:02 Mathieu PERREAULT - 3:2

50:02
    MATHIEU PERREAULT vložil hůl do přihrávky Kyla Connora z bodu pravého kruhu pro vhazování a čepelí hokejky usměrnil puk ke vzdálenější levé tyči! Asistence: Kyle Connor a Josh Morrissey.

49:47
    Max Pacioretty dostal dvě minuty za hákování, když fauloval ihned po vhazování v obranném pásmu.

44:43
    Nick Holden fauloval za vlastní bránou Andrewa Coppa a byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

43:35
    Patrik Laine se ocitl před bránou v obrovské šanci, jenže trefil levý beton Malcolma Subbana!

42:27
    Winnipeg sice během druhé třetiny neinkasoval, stále ale platí, že v prostřední části ze všech týmů v NHL dostal nejvíce gólů, konkrétně 23.

39:07
    Shea Theodore fauloval za vlastní bránou a dostal dvě minuty za podrážení Bryana Littla. Přesilovka pro Jets.

33:07
    Reilly Smith se ocitl u pravé tyče v obrovské šanci a v T-Mobile Areně opět zvonila branková konstrukce! Laurent Brossoit musí hladit tyče.
    31:32 Laurent Brossoit měl obrovské štěstí, že neinkasoval!

31:32
    Max Pacioretty vystřelil na bodu pravého kruhu a puk se od přední tyče odrazil do zad Lauranta Brossoita, který měl obrovské štěstí, že počtvrté neinkasoval, protože kotouč poté zamířil vedle vzdálenější levé tyče! Skóre se tedy neměnilo.

31:24
    Dmitrij Kulikov byl vyloučen na dvě minuty za podrážení a Vegas si zahraje druhou přesilovou hru v zápase.
    29:08 Nate Schmidt orazítkoval nádhernou ránou pravou tyč!

29:08
    Nate Schmidt na levém křídle krásně vypálil od modré čáry a jeho rána s příklepem orazítkovala vzdálenější pravou tyč brány Winnipegu Jets!
    22:45 Velká chyba Deryka Engellanda zůstala nepotrestána!

22:45
    Obránce Deryk Engelland předvedl katastrofální rozehrávku zpoza vlastní brány a z blízkosti mohl skórovat David Gustafsson, Malcolm Subban ho ale fantasticky vychytal! Obrovská šance Jets!

22:14
    Ryan Reaves chtěl potrestat zákrok Adama Lowryho během bitky, jenže hostující borec ho složil na lopatky.
    08:30 Nate SCHMIDT - 3:1

08:30
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    NATE SCHMIDT si najel mezi kruhy na zpětnou přihrávku Williama Karlssona z levého rohu útočného pásma a krásnou střelou zápěstím zamířil nad vyrážečkou Laurenta Brossoita ke vzdálenější levé tyči! Asistence: William Karlsson.

07:52
    Úvodní přesilová hra Winnipegu nabrala rychlého konce, protože Blake Wheeler byl vyloučen za vysokou hůl.

07:35
    Jon Merrill dostal dvě minuty za držení hole a Winnipeg si po reklamní přestávce zahraje první přesilovou hru.
    07:00 Max PACIORETTY - 2:1

07:00
    MAX PACIORETTY vystřelil na vrcholu levého kruhu pro vhazování a jeho střela zápěstím poté prošla mezi levým betonem a lapačkou Laurenta Brossoita ke vzdálenější pravé tyči! Hráči Vegas vstřelili dva góly během 2 minut a 9 sekund a otočili zápas na 2:1! Asistence: Mark Stone.
    04:51 Jonathan MARCHESSAULT - 1:1

04:51
    Golden Knights obehráli celé útočného pásmo a JONATHAN MARCHESSAULT v pravém kruhu pro vhazování napřáhl k nádherné střele zápěstím, kterou nad lapačkou Laurenta Brossoita vymetl bližší pravý horní roh brány! Knights bleskově využili přesilovou hru a je vyrovnáno na 1:1. Asistence: Shea Theodore a William Karlsson.

04:35
    Patrik Laine vyhodil puk z obranného pásma přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry.
    02:19 Mathieu PERREAULT - 0:1

02:19
    MATHIEU PERREAULT na pravém křídle napřáhl k táhlé střele, která těsně nad ledem zamířila k pravé tyči a od brankové konstrukce se odrazila do sítě! Je to 1:0! Asistence: Gabriel Bourque.

01:49
    Adam Lowry se vrátil do sestavy hostujícího Winnipegu a po tečované střele mohl skórovat v blízkosti levé tyče, Malcolm Subban ho ovšem fantasticky vychytal svým pravým betonem!

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 5. Marchessault (Theodore, W. Karlsson), 7. Pacioretty (Mark Stone), 9. Schmidt (W. Karlsson) – 3. Perreault (G. Bourque), 51. Perreault (Connor, Morrissey), 54. Scheifele (Connor), 64. Connor (Laine, Pionk)

Vegas Golden Knights: M. Subban (Sparks) – McNabb, Schmidt, Merrill, Theodore, Holden, Engelland (A) – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Pacioretty, Stastny, Mark Stone (A) – Tuch, Eakin, Glass – Carrier, Nosek, Reaves. Hlavní trenér: Gerard Gallant.
    Winnipeg Jets: Brossoit (Hellebuyck) – Morrissey (A), Poolman, D. Kulikov, Pionk, Sbisa, Bitetto – Connor, Scheifele (A), Wheeler (C) – Ehlers, Little, Laine – Copp, Lowry, Roslovic – Perreault, Gustafsson, G. Bourque. Hlavní trenér: Paul Maurice.

Rozhodčí: Peter MacDougall, Chris Rooney. Čároví: Darren Gibbs, Ryan Gibbons

Diváci: 18276