Philadelphia – Carolina 4:1 (kon.) | Columbus – Vegas 1:2 (kon.) | NY Islanders – Ottawa 4:1 (kon.)
Montreal – Boston 5:4 (kon.) | Toronto – Los Angeles 3:1 (kon.) | Winnipeg – New Jersey 1:2 (0:2 po s.n.)
Dallas – Colorado 4:1 (kon.) | Calgary – Arizona 4:3 (po pr.) | Vancouver – St. Louis 1:2 (po pr.)
Anaheim – Minnesota 2:4 (kon.) | San Jose – Chicago 4:2 (kon.)
konec
Toronto Maple Leafs
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Los Angeles Kings
Středa 06.11.2019, 01:30 • Scotiabank Arena, Toronto • NHL
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (04:10:57)
   
  Tři hvězdy zápasu:

  1. William Nylander (TOR) 1+1
  2. Alexander Kerfoot (TOR) 1+0
  3. Alex Iafallo (LAK) 1+0
   
  Československá stopa v utkání

  Do tohoto utkání nakonec nezasáhl ani jeden český či slovenský hokejista.
   
  Statistiky po celém zápase:

  Střely na branku: 23 – 25
  Přesilové hry: 0/4 – 1/3
  Vhazování: 57% – 43%
  Zblokované střely: 12 – 16
  Hity: 25 – 24
   
  Je konec! Toronto nakonec díky třiceti vteřinám vítězí v dnešním zápase o dvě branky! Nejprve se prosadil Auston Matthews, jenž byl pozorný a z hranice brankoviště procedil puk až do sítě. O třicet vteřin později to navíc bylo o dva góly. William Nylander předvedl povedenou akci, vymíchal brankáře a poslal kotouč nechytatelně pod horní tyčku. Los Angeles to sice ještě zkusilo bez brankáře, ale snížení se nedočkalo.
   
  Konec zápasu.
   
  59:48
  Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Ben Hutton – 2 min., podrážení).
   
  59:18
  Los Angeles sice má tlak, ale není mu to vůbec nic platné. Takhle domácí hráč vyhodil a soupeř měl co dělat, aby puk stihl před brankovou čárou.
   
  59:00
  Minuta do konce zápasu!
   
  58:40
  Domácí mohli rozhodnout! Přišla totiž střela těsně za červenou čárou, ale kotouč branku těsně minul.
   
  58:10
  Králové jsou ale znovu nastěhováni v útočné třetině a snaží se vymyslet nějakou zajímavou akci. Toronto ale dobře přistupuje a aktivně napadá.
   
  57:40
  Domácí hráč nyní mohl posunout kotouč do středního pásma, ale nepodařilo se mu to. Po chvilce se však tato mise stala úspěšnou.
   
  57:23
  Hra je přerušena, jelikož branka Frederika Andersena je po předchozím dobývání posunuta. Během chvilky se bude pokračovat a hosté to zkouší bez gólmana!
   
  56:34
  Kasperi Kapanen si dojel kotouč u mantinelu jako první. Poté předvedl zasekávačku a nahrál do druhé vlny. Odtud však přišla jenom nepřesná střela.
   
  56:04
  Nyní jsme viděli několik nepřesnosti na obou stranách, které končily zakázaným uvolněním. Hra se tedy přesouvá před branku hostujícího brankáře.
   
  55:33
  A Auston Matthews se zapisuje do historie! Vstřelil totiž jedenáctou branku během prvních deseti domácích utkání, dokonce se zařazuje na druhou příčku!
   
  54:46
  Los Angeles to bude mít v dnešním utkání už obrovsky těžké. Sice hrálo vyrovnanou partii, ale domácí hokejisté vstřelili dva góly během třiceti vteřin.
  53:06 William NYLANDER - 3:1
   
  53:06
  Toronto právě vstřelilo branku!
  A během chvilky je to už o dva góly, neskutečná chvilka v podání domácích! WILLIAM NYLANDER dostal přihrávku na útočnou modrou a dostal se se spoluhráčem do přečíslení. Nakonec to vzal celé na sebe. Vymíchal proto gólmana a puk poslal pod horní tyčku. Asistence: Auston Matthews a Justin Holl.

  Denisa Józsová

  Branky a nahrávky: 34. Kerfoot, 53. Matthews (W. Nylander, A. Johnsson), 54. W. Nylander (Matthews, Holl) – 26. Iafallo (Kopitar, D. Brown)


  Toronto Maple Leafs: Andersen (Hutchinson) – Ceci, Rielly, Barrie, Muzzin, Holl, Dermott – Marner, Tavares, Moore – W. Nylander, Matthews, A. Johnsson – Kapanen, Kerfoot, I. Michejev – F. Gauthier, N. Shore, Petan.
  Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Doughty, Martinez, Walker, B. Hutton, Roy, MacDermid – J. Carter, Kopitar, Grundström – Toffoli, Lizotte, Kovalčuk – D. Brown, A. Kempe, Iafallo – Lewis, Amadio, Clifford.

  Rozhodčí: Rank, Pollock – Baker, Kovachik

  Diváci: 19 195
  ocianews.com