Montreal – Los Angeles 3:2 (kon.) | Ottawa – Carolina 4:1 (kon.) | Washington – Vegas 5:2 (kon.)
Pittsburgh – Chicago 3:2 (2:1 po s.n.) | Toronto – Philadelphia 2:3 (1:2 po s.n.) | Arizona – Minnesota 3:4 (kon.)
Colorado – Columbus 4:2 (kon.) | Calgary – St. Louis 2:3 (po pr.) | San Jose – Nashville 2:1 (1:0 po s.n.)
NY Rangers – Florida 5:6 (1:2 po s.n.) | Winnipeg – Dallas 3:2 (po pr.) | Vancouver – New Jersey 1:2 (kon.)
Detroit – Vegas 3:2 (kon.)
Arizona Coyotes
3:4 (2:0, 1:3, 0:1)
Minnesota Wild
Neděle 10.11.2019, 02:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Domácí celek i přes povedenou první třetinu, kdy vsítili rychlé dvě branky, nedokázali zápas ukočírovat do vítězného konce, Minnesota se ze slepených gólu ve druhé třetině dostala do zápasu. Třetí třetina patřila skvělému gólmanovi Dubnykovi, který chytil velké šance domácích Kojotů. (04:36:36)

59:47
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Eric Staal – 2 min., držení).

59:19
    Díky střele Kessela bude následovat vhazování u brány Dubnyka.

59:11
    Domácí zakládají, dost možná, poslední útočnou akci v dnešním utkání.

58:52
    Oddechový čas pro domácí.

58:51
    Dubnyk fantastickým zákrokem vychytal nejdříve střelu Kessela a následně i dorážku jednoho z jeho spoluhráčů.

58:26
    Domácí Arizona odvolává gólmana.

57:50
    Dalšího zakázaného uvolnění se provinil domácí celek, hra se přesune před bránu Kojotů.

57:26
    Hartman v rohu kluziště velice důrazný, rozhodčí ovšem zůstává v klidu a faul nepíská.

56:54
    Kuemper skvělým zákrokem vychytal unikajícího Fialu, který se snažil o bekendovou kličku.

56:02
    Hostující celek drží puk na svých hokejkách, rozhodně nikam nepospíchá.

55:08
    Zakázané uvolnění v podání domácího celku, hra se tedy přesune k bráně Kuempera.

54:20
    Další akci, kterou rozjížděl Kessel zastavil Suter, který prokázal skvělé načasování.

53:18
    Fisherovu střelu zblokoval jeden z hostujících obránců, puk v držení domácího družstva, které v posledních minutách diktují tempo a přejímají otěže zápasu.

52:47
    Zucarello vystavil stopku parádním zákrokem domácí akci, kterou rozjížděl Kessel.

52:00
    Hostující celek v plném počtu.

51:45
    Garland parádně zrychlil hru, ale jeho spoluhráči nedokázali využít snahu svého kolegy, následuje vhazování u branky Minnesoty.

51:00
    Chychrun nedokázal využít skvělou přihrávku Kessela, který jej vyslal do nebezpečné pozice vůči hostující bráně.

Vojtěch Adamek

Branky a nahrávky: 9. Grabner (Ness, Hinostroza), 13. Chychrun (Schmaltz, Dvorak), 29. Hinostroza (Oesterle, Ekman-Larsson) – 24. M. Koivu (Spurgeon, Suter), 34. Fiala (Hunt), 40. Dumba (Greenway, Soucy), 45. Hartman (Spurgeon, J. Eriksson Ek)

Arizona Coyotes: Kuemper – Demers, Ekman-Larsson (C), Goligoski (A), Chychrun, Oesterle, Ness – Kessel, Schmaltz, Dvorak – Garland (A), Keller, Stepan – Hinostroza, Grabner, Richardson – Fischer, Söderberg, Crouse.
    Minnesota Wild: Dubnyk – Suter (A), Spurgeon, Dumba, Brodin, Hunt, Soucy – Zucker, E. Staal, Zuccarello (C) – Fiala (A), M. Koivu, Parise – Kunin, J. Eriksson Ek, Greenway – Hartman, V. Rask, Donato.

Rozhodčí: St. Pierre J. a Nicholson K.