Frölunda – Färjestad | 8:2 (kon.) | | | Luleå – Bern | 4:2 (kon.) | | | Mannheim – Mountfield HK | 1:1 (kon.) |
Zug – Tappara | 3:1 (kon.) | | | Lausanne – Plzeň | 4:4 (po pr.) | | | Biel – Augsburg | 2:1 (po pr.) |
Djurgården – Skellefteå | 4:1 (kon.) |
Třinec – Kometa Brno | 6:3 (kon.) |
Havířov – Ústí n/L | 3:2 (kon.) |
Washington – Anaheim | 5:2 (kon.) | | | Arizona – Los Angeles | 3:0 (kon.) |
Chabarovsk – Magnitogorsk | 3:2 (kon.) | | | Barys – Jekatěrinburg | 3:2 (po pr.) | | | Čeljabinsk – Jokerit | 2:5 (kon.) |
N.Novgorod – Minsk | 3:2 (kon.) |
Košice – Lipt. Mikuláš | 8:0 (kon.) |
SR 18 – Martin | 0:4 (kon.) |
konec
Amur Chabarovsk
3:2
(1:1, 2:1, 0:0)
Metallurg Magnitogorsk
Lukáš Jasoněk
Branky a nahrávky:
19. Golubev (T. Zohorna), 25. Ruděnkov (Turbin), 40. Jordán (T. Zohorna, Golubev) – 14. N. Kuljomin, 29. N. Kuljomin (Loktionov)
Rozhodčí: Birin, Sergejev – Ivanov, Černyšov
Diváci: 4 621
Neproměněná penalta:
Amur Chabarovsk:
Langhamer (Alikin) – Vitásek, Jordán, Turbin, Kamalov, V. Vasiljev, Korjagin, Alexandrov – H. Zohorna, Golubev, T. Zohorna (C) – Gorškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – A. Lazarev, Rasskazov, Ruděnkov – Jazkov, Kapiturov, Kacuba.
Náhradníci:
Trenér:
Metallurg Magnitogorsk: S. Galimov (41. Košečkin) – Běreglazov, Antipin, J. Birjukov, J. Jakovlev, Matuškin, Dronov – O'Dell, Mozjakin (C), Rasmussen – Potěchin, A. Nestrašil, Bujnickij – Paršin, N. Kuljomin, Loktionov – Spiridonov, Ljubimov, Dorofejev – Timkin, Korobkin.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Metallurg Magnitogorsk: S. Galimov (41. Košečkin) – Běreglazov, Antipin, J. Birjukov, J. Jakovlev, Matuškin, Dronov – O'Dell, Mozjakin (C), Rasmussen – Potěchin, A. Nestrašil, Bujnickij – Paršin, N. Kuljomin, Loktionov – Spiridonov, Ljubimov, Dorofejev – Timkin, Korobkin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Birin, Sergejev – Ivanov, Černyšov
Diváci: 4 621
Chabarovsk:
Marek Langhamer – 94,87% úsp. zákroků (37/39)
Michal Jordán – (1+0), 3 střely, čas na ledě: 19:40
Tomáš Zohorna – (0+2), 1 střela, čas na ledě: 17:44
Hynek Zohorna – 3 střely, čas na ledě: 15:57
Ondřej Vitásek – 1 střela, čas na ledě: 20:27
Magnitogorsk:
Andrej Nestrašil – 4 střely, čas na ledě: 19:26